Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET KAPANON ME QERA- TEK AUTOSTRADA TR – DR

JEPET KAPANON ME QERA- TEK AUTOSTRADA TR – DR | 520 M2 | 3.500 Euro

JEPET KAPANON ME QERA~ 520M2~ 9M LARTESI~ KATI 0~ BOSH~ E PERSHTATSHME PER BIZNES, MAGAZINIM, SERVIS,~ TEK AUTOSTRADA TR – DR, BUZE RRUGE~ CMIMI 3500 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 520 M2

Botuar më 27/11/2023
366.376 leke

JEPET ME QERA KAPANON NË PORTËZ,FIER

Ndodhet 3 der në 4 km larga nga autostrada, | 3.600 M2 | 1.500 Euro

Mundësi për çdo lloj aktiviteti. Muret janë der në 5 m të lartë. Objekti ka dy zyra , dy dhoma zhveshje,ambient ngrenie, 1 tualet dhe oborr., 3.600 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Sip,ndërtese : 430 m2, i përshtatshëm për magazin

Botuar më 25/11/2023
157.439 leke/muaj

DURRËS PRANË KËNETËS

Durrës pranë Kënetës | 960 M2 | 2.300 Euro

Në Durrës në zonën e Kënetës jepet me QERA kapanon me sipërfaqe totale 960 m2. Kapanoni ka 2 kate ku secili kat është 480 m2. Kapanoni është buzë asfaltit ka dhe oborr për kamionë dhe mjete.Çmimi 2.300 euro/muaj.Për çdo informacion kontaktoni në:Cel. 0684109062,[email protected], 960 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2023
241.508 leke/muaj

JEPET ME QERA NJE KAPANON NE TAPIZE

NE TAPIZE | 2.000 M2 | 5.000 Euro

??JEPET ME QERA KAPANONI NE TAPIZE ????SIPERFAQE: 2000m2??TAPIZE??Hapesira te bollshme per te organizuar per materiale te ndryshme ??Zona ofron facilitete te nevojshme dhe infrastrukture te posacme per pune .??Cmimi i Qerase 5000 euro/muaj ??PER ME SHUME INFORAMCION OSE PER TE VIZITUAR NGA AFER PRONEN KONTAKT:Cel 0693890244, 2.000 M2

Botuar më 21/11/2023
519.139 leke

JAPIM PER QIRA MAGAZINA 600M+ZYRA 100M, PRANE VORES!

Vore | 700 M2 | 3.000 Euro

Japim per qira magazine+zyra prane Vores dhe rruges kryesore Tirane-Durres.Jane 600m magazina dhe 100m zyra.Magazina ka lartesine 10m, zyrat jane ne kat zero te vecuara nga magazina, me 2 tualete.Lokacion shume i mire, cilesi ndertimi dhe organizimi shume e mire, akses komod, 700 M2, 3 banjo

Botuar më 21/11/2023
315.376 leke/muaj

DURRËS PRANË KËNETËS

Durrës pranë Kënetës | 960 M2 | 2.300 Euro

Në Durrës në zonën e Kënetës jepet me QERA kapanon me sipërfaqe totale 960 m2. Kapanoni ka 2 kate ku secili kat është 480 m2. Kapanoni është buzë asfaltit ka dhe oborr për kamionë dhe mjete.Çmimi 2.300 euro/muaj.Për çdo informacion kontaktoni në:Cel. 0684109062,[email protected], 960 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2023
239.018 leke/muaj

KAPANONE ME QERA - RRUGA KOSOVA

Kamez | 100 M2 | 600 Euro

Kapanon 100m2 sebashku me toke e shtruar me beton siperfaqe 1500m2.Buze rruge kryesore e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti., 100 M2

Botuar më 14/08/2023
62.223 leke/muaj

RRUGA FABRIKA E QELQIT, TIRANË

Pranë Fabrikës së Qelqit | 700 M2 | 4.000 Euro

Ndërtesë industriale me kushte bashkëkohore, e përshtatshme për çfarëdo lloj veprimtarie., 700 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 4 banjo, ashensor, gjendja: e re

Botuar më 26/03/2023
459.374 leke

KAPANONE ME QERA - AUTOSTRADA KOLONJE-LUSHNJE

Rrethrrotullimi bubullime | 1.280 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi me hapesira te bollshme i pershtatshem per kantine, fabrike etj .Ndertesa ka nevoie per rikostruksion venie portash ,sanitare lyerje, 1.280 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 7 banjo, 8 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Kontaktoni ne Whatsapp per me shum informacion.

Botuar më 14/03/2023
228.194 leke/muaj
)