Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA - ISH PARKU I AUTOBUZAVE, TEK NYJA E BETONIT

RRUGA GAQO AVRAZI, prane Klinikes dentare PIPERO | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 30/03/2023
30.000 leke

APARTAMENTE ME QERA - LIQENI I THATE

Rruga Eduard Mano, | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 68 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire, nuk bashkpunoj me agjensi.

Botuar më 30/03/2023
30.000 leke

APARTAMENTE ME QERA - RRUGA ILIA DILO SHEPERI

Selitë e vogël | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet shtepi me qera 1+1, kati i pare i nje shtepie 2 kateshe private, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, jepet per nje cift, ose per 2 vajza

Botuar më 30/03/2023
20.000 leke/muaj

APARTAMENTE NE SHITJE - RRUGA GREGOR PARLIÇEF ALLIAS NR 45

Afer shkolles se bashkuar | 91 M2 | 65.000 Euro

Shitet Shtepi private me mur guri siperfaqja e ndertimit 81m2 plus 10 m2 sip hapesire me certifikat pronesie 91 m2, 91 M2, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/03/2023
65.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - MYSLYM SHYR

Myslym Shyr | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne pallat te ri, 75 M2, 3 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/03/2023
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE ME QERA - KOMUNA E PARISIT

Komuna Parisit | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/03/2023
500,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - PRANE SHKOLES SE BALETIT

jepet me qera | 35 M2 | 20.000 Leke

Garsoniere, 35 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, E PERSHTATSHME PER 2 PERSONA

Botuar më 29/03/2023
20.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - RR. "ALI DEMI",

tek ish markata e vjeter | 68 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 68 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, hyrje e rregulluar. Jepet dhe e mobiluar.

Botuar më 29/03/2023
300,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO, TIRANE

Perballe ish Universiteti Europian i Tiranes | 25 M2 | 200 Leke

Jepet me qira garsoniere e mobiluar, 25 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 29/03/2023
200 leke/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

midis Ekspozites dhe Gjykates | 74 M2 | 42.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 13, ashensor, i mobiluar, jo agjensi

Botuar më 29/03/2023
42.000 leke
)