Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER, AFER GJYKATES

ne qender te Korces | 110 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/10/2019
22.000 leke/muaj

BRRYLI

Brryli, mbrapa Ministrise se Shendetsise | 64 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament 1+1 64m2 me hipoteke tek Brryli 57000 Euro! Ne katin e trete te nje pallati ekzistues te Brryli mbrapa Ministrise se Shendetesise. Orientimi eshte jug lindje, ka ajrosje shume te mire dhe ndricim natyral. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe ka mundesi per tu modifikuar ne 2+1. Shitet edhe me kredi.+355695562905, 64 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 19/10/2019
57.000,00 euro

MISTO MAME

Prane pallateve Cabej | 67 M2 | 47.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne Misto Mame 47000 Euro! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Misto Mames ne katin e dyte te nje pallat te ri me ashensor. Hyrja ka nje siperfaqe prej 67m2, e perbere nga kuzhina + salloni , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0684808680, 67 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/10/2019
47.000,00 euro

TRENI

TRENI, Rruga KARL GEGA | 103 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 3+1 103m2 me hipoteke tek Treni i restauruar 75000 euro i diskutueshem! Apartamenti ka nje hapesire prej 103m2 ,ne katin e dyte, ne nje zone shume te zhvilluar dhe me akses me rrugen kryesore, totalisht i restauruar dhe shitet pjeserisht i arreduar. Ka orientim jug-lindje, ndricim te mire natyral, pallat me tulla, shitet edhe me kredi +355695562905, 103 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 19/10/2019
75.000,00 euro

VASIL SHANTO

IRFAN TOMINI, VASIL SHANTO, ne UNAZE | 60 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Irfan Tomini 60m2 i saporestauruar 55000 euro i diskutueshem! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ne zonen e Irfan Tominit, dhe ka nje hapesire prej 60m2Apartamenti ka cmim te negociueshem, shitet edhe me kredi. Orientim jug-lindje,pamje nga rruga kryesore.Punime shume cilesore, totalisht i restauruar. +355695562905, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjente Tea Agolli, Agjensia Real Invest

Botuar më 19/10/2019
55.000,00 euro

ALI DEM

FILLIMI ALI DEMIT NE UNAZE | 55 M2 | 47.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar tek fillimi Ali Demit 47000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzitues me tulla silikate, dhe ka tarace te izoluar, pjeserisht i arreduar dhe ka punime shume cilesore, 55 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 19/10/2019
47.000,00 euro

RRUGA TODI SHKURTI

Prane shkolles Mihal Grameno | 63 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 63 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me kamera e citofon

Botuar më 19/10/2019
30.000 leke/muaj

BATHORE

150 metra nga kryqezimi i rruges kryesore te Kamzes me Bathoren | 24 M2 | 6.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 24 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per nje student ose dy vete. Garanci 8000 Leke. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 19/10/2019
6.000 leke/muaj

SHESHI SHTRAUS

tek xhamlliku | 48 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 48 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi

Botuar më 19/10/2019
55.000,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

(rr. "Medar Shtylla"), nr. 3, tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 19/10/2019
12.000 leke/person
)