Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOK,

Rr. " Brigada e VIII" | 70 M2 | 140.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, i pershtatshem per zyra, pallat i ri, me dkumenta te rregullta

Botuar më 18/06/2018
2.000,00 euro/m2

RRUGA IRFAN TOMINI

tek blloku i vilave | 70 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati i dyte i nje vile, me hyrje me vete, 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jepet vetem per cifte ne marredhenie pune.

Botuar më 17/06/2018
27.000 leke/muaj

RRUGA SKENDERBE , GOLEM , KAVAJE

Tek mali i Robit | 60 M2 | 19.800 Euro

Ap. disponon certifikat pronesie., 60 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Shitet per arsye mosperdorimi.

Botuar më 17/06/2018
330,00 euro/m2

RRUGA “KARL GEGA “

Prane ish stacionit te trenit. | 77 M2 | 1.000 Euro

Objekti ndodhet prane bulevardit te ri . Shtepia esht e pozicionuar ne lindje dhe kompletimi shume cilesor ., 77 M2, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/06/2018
77.000,00 euro/m2

STADIUMI DINAMO

Te Halim Kosova | 60 M2 | 300 Euro

Jepet 1+1,54m2,arredim modern,ngrohje qendrore,zone e qete, e paster dhe shume e preferuar,mundesi parkimi, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 17/06/2018
300,00 euro

PERBALLE RRUGA URA

Stacioni pare i autobuzit urban, | 54 M2 | 5.200.000 Leke

Apartament1+1,me hipoteke, punime shume cilesore,pllaka te reja italiane,punime gipsi, 54 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, orientimi perendim

Botuar më 17/06/2018
5.200.000 leke

RRUGA DON BOSKO

Kullat e Arabit, kulla 1 | 50 M2 | 25.000 Leke

1+1 totalisht e mobiluar. Uje, drita 24h. Pallat me administrator. Ashensor. Kati i VII., 50 M2, 1 banjo

Botuar më 17/06/2018
25.000 leke

RRUGA AGLLAI TAKO

prane universitetit te mjekesise | 70 M2 | 18.000 Leke

1+1 e mobiluar dhe me te gjitha elektroshpiaket, 70 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 17/06/2018
18.000 leke

RRUGA SITKI CICO

Afer Brrylit | 50 M2 | 45.000 Euro

Apartament 1+1 pranë shkollës Niket Dardani ,kati i pestë,i rregulluar,i mobiluar,me ajër te kondicionuar Daikin inverter (ngrohje-ftohje)ne dhome dhe sallonin e ndenjes.Taraca e rikonstruktuar para disa vitesh me depozitë 800 litra dhe pompe. I orientuar nga jugu me diell e drite gjithe diten., 50 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Orientimi nga jugu

Botuar më 17/06/2018
45.000,00 euro

KËRKOHET SHTËPI ME QERA NË TIRANË

Preferohet 21/Rruga e Kavajës | 30 M2 | 10.000 Leke

Kerkoj te marr nje shtepi me qera, me afat te pacaktuar për djalë ne muajin Korrik. 1+1, me ujë dhe drita në rregull, e mobiluar. Preferohet në zonën e 21/Rruga e Kavajës, deri në çmimin 100Euro. Të interesuarit të shkruajnë në whatsapp., 30 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 17/06/2018
10.000 leke