Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR.MUHAMET GJOLLESHA

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 12/09/2018
20.000 leke

RR. NIKOLLA LENA

prane Spitalit Gjerman | 20 M2 | 25.000 Leke

Kati I i nje shtepie private, 20 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, drita dhe uje te perfshira

Botuar me 12/09/2018
25.000 leke

RRUGA "LUCIE MILOTI"

perballe shkolles Tirana Jone tek rruga 5 Maj | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepen me qera 1+1 dhe 2+1, 80 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 12/09/2018
18.000 leke

RRUGA IDRIZ DOLLAKU

Lagjia Ali Demi | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 12/09/2018
15.000 leke

NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT

jepet me qera ap 1+1 | 75 M2 | 40.000 Leke

Kondicioner, 75 M2, kati 3, i mobiluar shume mire, kuzhine me vehte, i pershtatshem per cift

Botuar me 12/09/2018
40.000 leke

BRRYLI

PALL.71 | 50 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 6, 1 ballkon, i mobiluar, jepet per vajza te punesuara

Botuar me 12/09/2018
27.000 leke

TEK MINISTRIA E JASHTME,

ne rruge, | 60 M2 | 56.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, arredim bashkohor, me hipoteke.

Botuar me 12/09/2018
56.000,00 euro

RRUGA ARTAN LENJA

TEK FAKULTETI I INXHINIERISE SE NDERTIMIT | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1

Botuar me 12/09/2018
13.000 leke

RR. KOMUNA E PARIST

pallatet Sarael, perballe lulishtes | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 9, i mobiluar

Botuar me 12/09/2018
300,00 euro

KINOSTUDIO,

rr. “Myslym Keta”, | 58 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1, 58 M2, kati 4, i mobiluar, me ballkon i cili eshte kthyer ne ambient gatimi. Dokumenta te rregullta hipotekore.

Botuar me 12/09/2018
40.000,00 euro