Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STADIUMI DINAMO, AFER BLLOKUT,

Stadiumi Dinamo, afer Bllokut, | 39 M2 | 58.000 Euro

Shitet ambient komercial ne pallat te Ri shume cilesore, i pershtatshem per zyre ose banim (ne kat ka vetem biznese/zyra), siperfaqe 39.13 m² ne total, (34.25 m²) me Hipoteke njesi, kati i dyte me ashensor, tualet, i pershtatshem per banim ose zyre, klinike, noteri etj., 39 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4161021

Botuar më 03/08/2020
58.000,00 euro

RRUGA E KOSOVAREVE

afer hotel Dinastia | 70 M2 | 350 Euro

Rruga e Kosovareve, afer hotel Dinastia, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 9 me ashensore, mobiluar ne menyre bashkekohore, i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, orientim me diell, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 03/08/2020
350,00 euro

RRUGA PETI

Liqeni i Tiranes,Tirana e Re, te Kompleksi Ferrari, nje nga komplekset me te qeta | 69 M2 | 250 Euro

Jepet apartament me qira 1+1, 60 m², me nje orientim Jug-LIndje dhe me nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, me nje dhome ndenje, kuzhine me vete, nje dhome gjumi nje tualete me dritare, dhe dy ballkone, 69 M2, kati 3, Apartamenti ka gjithe facilitetet e nevojshme duke permendur marketet, farmaci, stacioni autobusi. Qiraja eshte 250 Euro, pa tatim te perfshire(15%).

Botuar më 03/08/2020
250,00 euro

BLLOK, TE PALLATET AGIMI,

Bllok, te pallatet Agimi, | 54 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 54 m², kati 6, i mobiluar, 2 kondicioner, tualet me vaske, orientimi me diell., 54 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4219168

Botuar më 03/08/2020
300,00 euro

MYSLYM SHYRI

afer BKT | 60 M2 | 350 Euro

Myslym Shyri, prane BKT, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 4, i mobiluar ne menyre luksoze, me kondiciner ne te dyja ambientet, shtruar i gjithi me parket. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, orientim me diell, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 03/08/2020
350,00 euro

RR. KADRI PRISHTINA

tek Garden City | 70 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 03/08/2020
17.000 leke

KODRA E DIELLIT, RRUGA RRAPO HEKALI

Kodra e Diellit, rruga Rrapo Hekali | 60 M2 | 74.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 60 m² me Hipoteke, i mobiluar, kati 3 me ashensor, tualet me dritare, kondicioner, orientimi me diell, Apartamenti do shtrohet me parket., 60 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4111175

Botuar më 03/08/2020
74.000,00 euro

VASIL SHANTO

afer KESH | 57 M2 | 33.000 Leke

Vasil Shanto, prane KESH-it, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 57 m2, kati 5 (jo i fundit) ne pallat ekzisutes. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi, dhome gjumi, taulet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi me Diell, 57 M2, 1 banjo

Botuar më 03/08/2020
33.000 leke

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT, MBAS MINISTRISE MBROJTIES, AFER OXHAKUT

Rruga Kongresi Manastirit, mbas Ministrise Mbrojties, afer Oxhakut | 65 M2 | 52.528 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te Ri drejt perfundimit, siperfaqe 65,66 m², Kontrate porosie, bosh, kati 7 me ashensor, tualet, ballkon, sistem chiller, dritare termike, orientim me diell., 65 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4111138

Botuar më 03/08/2020
52.528,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer Big Market | 76 M2 | 350 Euro

Komuna e Parisit, prane Big Market, jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 76 m2, kati 4 me ashensor, ne nje pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, apartamenti organizohet ne soxhorno, 1 dhome gjumi, ballkon, tualet, kondicioner, orientim me diell, 76 M2, 1 banjo

Botuar më 03/08/2020
350,00 euro
)