Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZA E RE

prane bar univers | 73.4 M2 | 51.000 Euro

Kubature e rregullte.hapsire e mjaftueshme lehtesishte e mobilueshme.me hipoteke.orjentim jug djell gjith diten.tualet me dritare., 73.4 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, pran rruges kryesore

Botuar me 05/11/2018
51.000,00 euro

SIPER TREGUT ELEKTRIK,

tek kompleksi "Grand" | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 05/11/2018
20.000 leke/muaj

RR. DED GJON LULI

sheshi Skenderbej, muzeu Historik | 40 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 40 M2, kati 7, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, depo, i mobiluar, Nuk ka ashensor. Me hipotekë

Botuar me 05/11/2018
58.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

ish drejtoria e tatim taksave | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, dy muaj parapagim, jepet per afat te gjate kohe. Jo agjensi. Pershtatet per cift ose nje person

Botuar me 05/11/2018
300,00 euro

QYTETI STUDENTI,

prane Oxhakut | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati III, e mobiluar

Botuar me 05/11/2018
15.000 leke

BLLOK

Vesa center | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, pjese e nje ndertimi te ri dhe shume cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe te konsiderueshme dhe organizim te rregullt. I mobiluar totalisht ne menyre komode..., 75 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 05/11/2018
300,00 euro

RR. 3 DESHMORET

tek KMY, Yzberisht | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar me 05/11/2018
17.000 leke

RR. ALEKSANDER MOISIU

Kinostudio | 40 M2 | 4.200.000 Leke

Shitet 1+1, 40 M2, kati 2, me hipoteke

Botuar me 05/11/2018
4.200.000 leke

LAGJIA 30 VJETORI BERAT

Bulevardi Republika, prane komisariatit të policisë | 51 M2 | 30.000.000 Leke

Shitet 1+1, 51 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar me 05/11/2018
30.000.000 leke

MYSLYM SHYRI

Tirane | 74 M2 | 80.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar , ne nje pallat te ri me punime shume cilesore. Ka organizim te rregullt me nje dhome ndenje me vetrate xhami qe e ben me shume drite gjate pjeses me te madhe te dites, orientim nga jugu, ambjentin e gatimit, dhome gjumi, korridor dhe ballkon. Me hipoteke., 74 M2, kati 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 05/11/2018
80.000,00 euro