Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK 9-KATESHET

Tek 9-Kateshet | 64 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 64 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 3 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell,, 64 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4211459

Botuar më 22/05/2020
350,00 euro

SPITALI AMERIKAN 2.

Prane QSUT | 68 M2 | 30.000 Leke

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone qe ofron sherbime te ndryshme,akses ne rrugen kryesore,ne afersi te qendrave spitalore.Me super mobilim ne menyre bashkekohore, arredim me stil dhe i vecante. Organizim perfekt dhe komod i ambienteve.Siperfaqe e konsiderueshme dhe tejet komode per nje jetese te qete. Per shkak te pozicionit pershkohet nga rrezet e diellit gjate gjithe dites., 68 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2020
30.000 leke/muaj

PAZARI I RI

9 Katëshet | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1i organizuar ne korridor, nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, tualet, aneks gatimi dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar dhe te mirembajtur me ashensor. Ka nje pozicion teper te favorshem prane qendres se qytetit dhe orientim jug lindor., 65 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, epet i mobiluar dhe i mirembajtur, duke plotesuar te gjitha kushtet per nje jetese teper komode. Qiraja eshte pa tatim te perfshire prej 15%

Botuar më 21/05/2020
350,00 euro

PALLATET AGIMI, BLLOK

Kafe Roma | 60 M2 | 350 Euro

Apartament 1+1, i mireorganizuar, arredim komod dhe objekt shume i mirembajtur., 60 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Apartamenti eshte mobiluar muajt e fundit me paisje elektroshtepiake dhe disa mobilje si Tv, frigorifer, sobe , kondicioner, kend ndenje , dyshek dormeo, tapet i ri etj.

Botuar më 21/05/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

afer kolegjit turk | 70 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/05/2020
17.000 leke/muaj

RR. "BRUZI"

LAPRAKE | 65 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati 3 i nje ndertese private, 65 M2, bosh, parking falas, me oborr

Botuar më 21/05/2020
16.000 leke

RRUGA ARKITEKT SINANI

Ish Profarma | 65 M2 | 25.000 Leke

Orientim shume i mire. Zone e qete. Jepet per mbi 1 vit., 65 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/05/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES

perballe shkolles bashkuar | 20 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/05/2020
8.000 leke/muaj

RR. PANDI DARDHA

Laprakë, pallat parafabrikat | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 + (2 dhoma shtese), 100 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, korridor, 2 anekse, 2 bodrumi, me telefon. I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Shitet për arsye ekonomike. Me hipoteke

Botuar më 21/05/2020
60.000,00 euro

LAPRAKE

RRUGA DRITAN HOXHA | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/05/2020
22.000 leke
)