Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE TEK KODRA E DIELLIT, PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT 2 NE TIRANE (ID 4111259)

Tek Kodra e Diellit, prane Rezidences Kodra e Diellit 2 | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 70 m² (60 m2) me Hipoteke, kati 2 me ashensor, koridor qe lidhe gjithe dhomat,tualet, ballkon, orientimi me diell., 70 M2, Property ID : 4111259 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/05/2021
70.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE DON BOSKO, PRANE KOMPLEKSIT VIZION NE TIRANE (ID 4111258)

Ne Don Bosko, prane Kompleksit Vizion | 76 M2 | 77.000 Euro

, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 76 m² (71 m2) me Hipoteke, kati 9 me ashensor, koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualete, ballkon, orientimi me diell., 76 M2, Property ID : 4111258

Botuar më 04/05/2021
77.000,00 euro

RRUGA MAHMUT FORTUZI, PRANE GJIMNAZIT SAMI FRASHERI APARTAMENT 1+1 ME QERA (ID 4211584)

Rruga Mahmut Fortuzi, prane gjimnazit Sami Frasheri | 58 M2 | 245 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 58 m², tualet., 58 M2, Property ID : 4211584 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/05/2021
245,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

Conadi | 74 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+garazhd, ne kopshti botanik, prane Market Conad.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.Ka mobilim bashkekohor, me kondicioner, 74 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare Real Home!

Botuar më 04/05/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE KOPESHTI BOTANIK (ID 4111253)

Te Kopeshti Botanik, perballe xhamise | 65 M2 | 80.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje, me siperfaqe te pergjithshme 65m² (58m² ne hipoteke), kati 4 banim, pallat i ri, ashensor, i mobiluar, orientim lindje dhe jug, termoizolim, kondicioner, me pllake, me hipoteke., 65 M2, Property ID : 4111253 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/05/2021
80.000,00 euro

QERA, ID 4219031, APARTAMENT 1+1, RRUGA ELBASANIT

Qender, Rruga e Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, prane Deges se Thesarit | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati i 3, apartamenti eshte totalish i rikonstrukturuar, i mobiluar ne menyre shume te mire, apartamenti perbehet nga dhoma e gjumit, salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, tualet, kondicioner., 65 M2, Property ID :4219031 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/05/2021
300,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE TEK LIQENI I THATE PRANE RESTORANT KAPITEN MIRZOTI (ID 4111236)

Tek Liqeni i thate, prane Restorant Kapiten Mirzoti | 74 M2 | 57.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me letra te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor, koridor qe lidh te gjithe dhomat, tualet, ballkon, bosh, te kryera te gjitha instalimet elektrike , dopio xham, parket, i veshur me termoizolim,orientimi me diell., 74 M2, Property ID : 4111236 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/05/2021
57.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E XHAMLLIKUT PRANE ROSMAN LALA, NE TIRANE (ID 4119113)

Ne zonen e Xhamllikut prane Rosman Lala | 50 M2 | 50.000 Euro

Shitet apartament 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar, me hipoteke, siperfaqa 50 m², kati 4 (jo i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe, tualet, ballkon, 50 M2, Property ID : 4119113 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/05/2021
50.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE RRUGEN HOXHA TAHSIN PRANE OPTIKA ROMA NE TIRANE (ID 4219211)

Ne rrugen Hoxha Tahsin prane Optika Roma | 55 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 55 m², i rikonstruktuar dhe mobiluar, kati 4 ne nje pallat ekzistues, Tualet me dritare, koridor ndares te dhomave, ballkon i mbyllur, gjendja shume e mire, kondicioner, dyshek i ri dormeo. Zone e qete dhe orientim me diell., 55 M2, Property ID : 4219211 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/05/2021
350,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE STATCIONIT TE FUNDIT TE TIRANES SE RE NE TIRANE (ID 4119060)

Rr. Irfan Tomini, prane statcionit te fundit te Tiranes se Re | 57 M2 | 58.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 57 m², kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, me parket, orientim lindje – jug., 57 M2, Property ID : 4119060 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/05/2021
58.000,00 euro
)