Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE LAPRAKE PRANE KUPOLES (ID 4119177)

Ne Laprake prane Kupoles | 60 M2 | 52.100 Euro

Shitet apartament 1+1, Me Siperfaqe 60 m², Kati 3 ne Pallat Ekzistues, Organizohet : Korridor, Dhome Ndenieje me Kuzhine, Dhome Gjumi, Ballkon, Tuale, Orientim Lindje, Cmimi 52100 Euro, 60 M2, Property ID : 4119177 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/11/2021
52.100,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RR.BARDHYL

prane shkolles Nikel Dardani | 62 M2 | 62.000 Euro

Shesim apartament 1+1 ne rrugen Bardhyl, prane shkolles Nikel Dardani.Apartamenti eshte 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Shitet bosh.Per me shume na kontaktoni., 62 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi

Botuar më 22/11/2021
62.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RR.BARDHYL

prane shkolles Nikel Dardani | 62 M2 | 62.000 Euro

Shesim apartament 1+1 ne rrugen Bardhyl, prane shkolles Nikel Dardani.Apartamenti eshte 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Shitet bosh.Per me shume na kontaktoni., 62 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi

Botuar më 22/11/2021
62.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - AMBASADA KOSOVES

Pas Sky Tower | 70 M2 | 700 Euro

Tek Ambasada e Kosoves , pas SKY TOWER jepet me qera me qera super apartament me siperfaqe 70 m², 1+1 totalisht i investuar me mobilim modern dhe i kuruar me detaje , i ndodhur ne katin 7-te te nje pallati te pajisur me 3 ashensor dhe te mire administratuar .Apartamenti organizohet nga nje salle ngrenie ,sallon ndenje ,ambjent gatimi ,ngrohje /ftohje ,1 dhome gjumi ,1 ballkon ,1 tualete ., 70 M2, kati 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare. Çmimi : 700 €uro Agjensi Imobiliare

Botuar më 22/11/2021
700,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - VASIL SHANTO

Afer Shkolles | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, pallat egzistues, kati 1, siperfaqe 65 m2, i mobiluar ne menyre cilesore, kondicioner, tualet, ballkon. ( KERKOHEN 6 MUAJ PARADHENIE ), 65 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 22/11/2021
30.000 leke

SHITET APARTAMENT 1+1 KATI 9. ME SIPERFAQE TOTALE 64.5 M2.

Rr.Qemal Stafa, 20m nga qendra e gjuve te huaja "Linkoln" | 64.5 M2 | 82.500 Euro

Pallat i vitit 2019 i pa banuar me perpara Organizohet . Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku. 1dhoma gjumi. 1 banjo. 1 ballkon .Ofrohet: .  Jepet bosh e pa banuar me par. Zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme  Cmimi :82500 euro me, 64.5 M2, kati 9, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/11/2021
82.500,00 euro

SHTEPI ME QERA - KOPSHTI BOTANIK

Prane Xhamise | 70 M2 | 350 Euro

Apartamenti ne gjendje shume te mire , e mobiluar , ne nje zone mjaft te qete, 70 M2, kati 2

Botuar më 22/11/2021
350,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA 5 MAIJ

Pallatet Areel | 60.4 M2 | 54.000 Euro

Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire , kati 2 , gjysem i mobiluar,me hipoteke , me ashensor, 60.4 M2

Botuar më 22/11/2021
54.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - ISH PARKU I AUTOBUZAVE

PRANE BIG MARKET | 60 M2 | 65.000 Euro

Apartament ne gjendje te mire, I mobiluar, me hipoteke, ne pallat ekzistues, 60 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/11/2021
65.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - ALI DEMI

Rruga Emin Harizaj pas fushes se sportit | 33 M2 | 33.000 Euro

Apartamenti ne gjendje shume te mire , 1+1 , pallat i ri i sapondertuar , me ashensor ,gjysem i mobiluar, 33 M2, 1 banjo

Botuar më 22/11/2021
33.000,00 euro
)