Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "KAVAJES",

tek Glob Center | 70 M2 | 250 Euro

Ne pallat 12 katesh, jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, 2 ashensor, totalishit e mobiluar.

Botuar më 22/05/2020
250,00 euro

PAS ISH ROZAFES

ARKITEKT SINANI | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 40 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 22/05/2020
25.000 leke

TEK KRYQEZIMI I RR. "HOXHA TASIM"

jepet me qera | 60 M2 | 23.000 Leke

1+1, 60 M2, kati III e kompletuar.

Botuar më 22/05/2020
23.000 leke

RRUGA ALI DEMI

prane shkolles 'Kushtrimi i Lirise', perballe cerdhes | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne pallat 5 katesh, 60 M2, i mobiluar, me depozite uji

Botuar më 22/05/2020
25.000 leke

ELBASAN, BULEVARDI QEMAL STAFA

Prane stadiumit Elbasan Arena | 67 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet shtepi 1+1 me 2 ballkone dhe e mobiluar, ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Adresa Bulevardi Qemal Stafa, pallati i kafe Nora prane stadiumit. Njeri nga ballkonet shikon nga bulevardi tjetri nga shkolla Pedagogjike. Cmimi 4 milion te reja i padiskutueshem. Cel +355696801749, 67 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 22/05/2020
4.000.000 leke

PERBALLE KONVIKTEVE TE INXHINJERISE SE NDERTIMIT (RRUGICA PERBALLE LOKALIT VATRA)

Pranojme vertem vajza ose cift per qerane ! | 80 M2 | 25.000 Leke

E mobiluar 1+1, 80 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2020
25.000 leke/muaj

RR. ARBEN BROCI

Rreth 700m nga Ekonomiku ne rrugen Shahin Toçi kryqezimi I ngjitur me market Ami merr 50 m majtas pastaj kalon pall e II 50 dhathtas | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere e mobiluar totalisht me kuzhinë , frigorifer, lavatriçe, tv43”, internet, wi fi, panel diellor, 40 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 22/05/2020
20.000 leke

RRUGA "LUCIE MILOTI"

perballe Blackstone Lounge te rruga 5 Maj | 80 M2 | 18.000 Leke

Hyrje me qera e kompletuar 1+1 (180 mij) & 2+1 (230 mij), 80 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/05/2020
18.000 leke/muaj

TIRAN , PRANE MEDRESES

tregu i medreses | 45 M2 | 260 Leke

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire ne tiran, dhe eshte pjes e nje vile tre kateshe 1+1 e mobiluar dhe jepet me qera me nje super cmim, 45 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 22/05/2020
26 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Qender,fillimi i rugess M Shyri,50m nga Albtelekomi | 60 M2 | 300 Euro

Jepet per nje familje deri ne 2 persona,, 60 M2, kati 4, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 22/05/2020
300,00 euro
)