Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI ME QERA TIRANE - INSITUT

Shitet apartament 1+1 ne insitut pallat i ri | 55 M2 | 40.000.000 Leke

Me siperfaqe 55m2Kati i 6 pallat i riOrganizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizu...

Botuar më 22/11/2021
40.000.000 leke

SHTEPI ME QERA - KOPSHTI BOTANIK

PRANE XHAMISE | 70 M2 | 350 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, ne nje zone mjaft te qete, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
43.021 leke/muaj

APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT(ID 4211691)

Prane Rezidences Kodra e Diellit | 75 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, siperfaqe 75 m², ndodhet ne katin e 3, pallat i ri, jepet i mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, dhome gjumi, tualet(me dritare), ballkon i bollshem.Ne cmim perfshihet dhe post parkimi.Cmimi 400 euro, 75 M2, Property ID : 4211691 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
49.167 leke

JEPET KAT VILE ME QERA PRANE SHKOLLES BASHKUAR SAPO KALON PEDIATRINE NE TIRANE (ID 4211690)

Afer me Shkollen e Bashkuar | 150 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kat vile, siperfaqe 80 m²+70 m² verand, kati 4, jepet e mobiluar ne menyre moderne, Organizohet ne: dhome gjumi, dhome ndenje, tualet me dritare, verande. Jepet me qera 300 euro ne muaj. Preferohen 2 muaj paradhenie dhe 1 muaj garanci.Cmimi 300 euro, 150 M2, Property ID : 4211690 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
36.875 leke

KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 70.2 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1 me Qira tek Kompleksi Arlis, Square 21. Apartamenti eshte me siperfaqe 70.2 m2. Apartamenti eshte totalisht i ri. Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes qe sherben kundra akustikes me trashesi 5 cm., 70.2 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
49.167 leke

SHTEPI ME QERA - KOPSHTI BOTANIK

PRANE XHAMISE | 70 M2 | 350 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, ne nje zone mjaft te qete, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
43.021 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - KOPSHTI BOTANIK

PRANE XHAMISE | 70 M2 | 350 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, ne nje zone mjaft te qete, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
43.021 leke/muaj

QERA, ID 4211127, APARTAMENT 1+1, BULEVARDI ZOGU 1

Qender, Bulevardi Zogu 1, tek Sigal | 110 M2 | 450 Euro

Jepet me qera, kati i pare ne nje vile 2 kateshe, siperfaqe 110 m2, 1+1, verande, vend parkimi, ne nje zone me facilitete te shumta, apartamente perbehet nga nje dhome gjumi, kuzhine me vehte, soxhorno, tualet, kondicioner, oxhak, e shtruar me parket, cmimi 450 euro, 110 M2, Property ID : 4211127 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
55.313 leke

APARTAMENTE ME QERA - LIQENI

Rruga Peti | 90 M2 | 500 Euro

Jepet apartament 1+1 ,e arreduar totalisht ne menyre moderne ,cdo gje e re, 90 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
60.761 leke/muaj

APARTAMENT 1+1 ME QERA TE PAZARI I RI NE TIRANE (ID 4211687)

Te Pazari i Ri ne Tirane | 43 M2 | 450 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1, Kati 2 ne Pallat te Ri, Me Siperfaqe 43 m², Korridor – Dhome Ndenieje me Kuzhine – Dhome Gjumi Tualet – Tualet, Cmimi 450 Euro, 43 M2, Property ID : 4211687 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
55.313 leke

SHTEPI ME QERA - SELVIA

Perballe Vila Verde | 85 M2 | 400 Euro

Tek Selvia ,perballe Vila Verde jepet me qera mujore apartament me siperfaqe 85m², 1+1 i mobiluar, i ndodhur ne katin e 4 te nje pallati. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.Çmimi : 400 €. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit, 85 M2, kati 4, 2 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 29/11/2021
48.638 leke/muaj
)