Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA - RRUGA MYSLYM SHYRI

mbrapa Neranxit | 25 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 06/12/2022
23.000 leke

SHTËPI ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajess | 75 M2 | 450 Euro

Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon te bollshem me pamje te lire dhe fantastike drejt Qendres se Tiranes.Prona eshte e miremobiluar dhe shume komode, eshte shume spacioze pasi ka nje siperfaqe prej 75m2 neto .Ndodhet ne nje pallat te ri e mireadministruar me ashensor., 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
52.194 leke

RRUGA E DIBRES,TEK SELVIA

Rruga e Dibres,tek Selvia | 60 M2 | 600 Euro

Jepet apartament 1+1 per qira tek Selvia.Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ofrohet gjithashtu totalisht i mobiluar.Ndodhet ne katin e gjashte dhe orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim.Apartmanti ndodhet shume prane qendres se Tiranes gje qe mundeson akses ne te gjitha facilitetet e nevojshme., 60 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
70.470 leke

SHTEPI ME QERA TIRANE TE LIRA - RRUGA E DIBRES, KOMPLEKSI ARLIS

Rruga e Dibres,Kompleksi Arlis | 70 M2 | 450 Euro

Ofrohet apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Arlis, ne Rrugen e Dibres.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje+kuzhine, dhoma matrimoniale, nje tualet dhe gjithashtu nje ballkon spacioz me pamje te lire ne dhomen e gjumit. Apartamenti eshte totalisht i arreduar me arkitet me markat me prestigjoze dhe elektroshtepiaket te cilesise me te mire ne, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
52.853 leke

SHTËPI ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajess | 75 M2 | 450 Euro

Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon te bollshem me pamje te lire dhe fantastike drejt Qendres se Tiranes.Prona eshte e miremobiluar dhe shume komode, eshte shume spacioze pasi ka nje siperfaqe prej 75m2 neto .Ndodhet ne nje pallat te ri e mireadministruar me ashensor., 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
52.853 leke

TIRANA E RE-STADIUMI DINAMO

Tirana e Re-Stadiumi Dinamo | 60 M2 | 500 Euro

Tirana e Re-Stadiumi Dinamo, 60 M2, kati 1, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
58.725 leke

QERA AP 1+1 NE MYSLYM SHYR

OKAZION | 56 M2 | 450 Euro

Myslym Shyri, prane Bar Kafe Mulliri Vjeter, Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 6 me ashensor, siperfaqe 56 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhom gjumi, tualet, kondicioner. Cmimi 450 €., 56 M2

Botuar më 06/12/2022
52.688 leke/muaj

* ASTIR

Astir | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Astir.Apartamenti eshte i arreduar me kushte bashkekohore. Aksesi me rrugen kryesore eshte i afert. Ne zone jane te gjitha facilitetet e nevojshme., 65 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
30.000 leke

ZOGU I ZI

Sheshi Karl Topia | 60 M2 | 450 Euro

Jepet super apartament 1+1 + ballkon me qira te Zogu i Zi, teresisht i kompletuar. Ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me 2 ashensore. Organizohet ne 1 dhome gjumi + garderobe dhe sallon bashke me kuzhinen. Apartamenti eshte i pasur me drite gjate gjithe dites dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode. Cmimi 450 euro Disponon vendparkim, 60 M2, 3 ambjente, kati 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2022
52.853 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

Tirane | 65 M2 | 430 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, i arreduar totalisht, zoge ku ofrohen te gjitha sherbimet e nevojshme, apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne pallat ekzistues, 65 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2022
50.504 leke/muaj
)