Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DON BOSKO

Rruga Don Bosko | 108 M2 | 100.000 Euro

MORINA REAL ESTATE shet garazh, 108 M2, kati -1, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire, Garazhdi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Botuar më 23/09/2023
100.000,00 euro

SHESIM 2 POST PARKIMI, REZIDENCA TURDIU!

Fusha Aviacionit | 34 M2 | 21.000 Euro

Ne rezidencen Turdiu shesim 2 post parkimi.Postet jane te pozicionuara ne -2.Disponon dokumentacion te rregullt, 34 M2

Botuar më 23/09/2023
21.000,00 euro

GARAZHDE ME QERA - LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 12 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qera garazh ngjitur me hotel Radisson Collection Morina, 12 M2

Botuar më 18/09/2023
5.000 leke

GARAZH ME QERA - RRUGA MARIE LOGORECI.UNAZE E RE.PALLATI ALES.

Reifeisen Bank. | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet garazhd me qera.I pershtatshem per magazinim.40m2., 40 M2, 1 ambjent, kati -1, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/09/2023
20.000 leke/muaj

SHITET GARAZH - AFER SHKOLLES SE KUQE

ne zone te mire | 22 M2 | 154.000 Leke

Shitet garazh, 22 M2

Botuar më 08/09/2023
7.000 leke/m²

GARAZH ME QERA - RRUGA HAXHI DALLIU

procurerai e tiranes | 18 M2 | 6.000 Leke

Jepet me qera garazhd, 18 M2, gjendja: e mire

Botuar më 04/09/2023
6.000 leke

BULEVARDI I RI

TEK ISH STACIONI I TRENIT, PALLATI MARGA 2 | 20 M2 | 50 Euro

JEPET ME QERA GARAZH, 20 M2, POST PARKIMI

Botuar më 31/08/2023
50,00 euro

GARAZH ME QERA - RRUGA KAVAJES SQUARE 21

21 Dhjetori | 16 M2 | 100 Euro

Nje vend parkimi dhe një Depo, 16 M2, vendparkim, depo

Botuar më 24/08/2023
100,00 euro

GARAZH ME QERA - RRUGA PASHO HYSA

Kompleksi Mangalem 21 | 10 M2 | 60 Euro

Parkim -1, Gjeresi 2.5M Gjatesi 5M, 10 M2, vendparkim

Botuar më 24/08/2023
60,00 euro

GARAZH ME QERA - KOMUNA DAJT

QESARAKE PERBALLE RESTORANT FRESKU | 20 M2 | 45 Euro

JEPET ME QERA GARAZH PER MAKINE, 20 M2

Botuar më 23/08/2023
45,00 euro/muaj
)