Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 25/09/2023
25.000,00 euro

SHITET GARAZH NE DON BOSKO

PRANE SHKOLLESA ILIRIA | 24 M2 | 24.000 Euro

ME DOKUMENTA TE RREGULLTA, 24 M2, kati 1, totali i kateve 9, GARAZH I MBYLLUR ME CEPEN

Botuar më 25/09/2023
24.000,00 euro

PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Tirane | 31.5 M2 | 20.000 Euro

Shiten vende parkimi me sip 30.47 dhe 31.50, 31.5 M2

Botuar më 25/09/2023
20.000,00 euro

PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Tirane | 31.5 M2 | 20.000 Euro

Shiten vende parkimi me sip 30.47 dhe 31.50, 31.5 M2

Botuar më 25/09/2023
20.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 25/09/2023
1.120.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 25/09/2023
25.000,00 euro

DON BOSKO

Rruga Don Bosko | 108 M2 | 100.000 Euro

MORINA REAL ESTATE shet garazh, 108 M2, kati -1, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire, Garazhdi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Botuar më 24/09/2023
100.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT NE TIRANE (ID 4181067)

Ish Fusha Aviacionit | 40 M2 | 12.500 Euro

Shiten 2 garazhe ne pallat te Ri te sapoperfunduar, ne katin -1, siperfaqe 40 m2 bruto dhe 11,5 m² me kontrate porosie secili.Shiten 25000 euro se bashku ose 12500 euro njeri, 40 M2, Property ID : 4181067 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2023
12.500,00 euro

~ MINISTRIA E JASHTME

POST PARKIMI NE SHITJE | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet post parkimi me vendodhje te Ministria e Jashtme.Organizohet me nje siperfaqe prej 40 m2.Posti parkimit eshte i mbyllur me qepen dhe mund te parkojne 2 makina.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 40 M2

Botuar më 24/09/2023
40.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT NE TIRANE (ID 4181067)

Ish Fusha Aviacionit | 40 M2 | 12.500 Euro

Shiten 2 garazhe ne pallat te Ri te sapoperfunduar, ne katin -1, siperfaqe 40 m2 bruto dhe 11,5 m² me kontrate porosie secili.Shiten 25000 euro se bashku ose 12500 euro njeri, 40 M2, Property ID : 4181067 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/09/2023
12.500,00 euro
)