Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GARAZH NE SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT NE TIRANE (ID 4181067)

Ish Fusha Aviacionit | 40 M2 | 12.500 Euro

Shiten 2 garazhe ne pallat te Ri te sapoperfunduar, ne katin -1, siperfaqe 40 m2 bruto dhe 11,5 m² me kontrate porosie secili.Shiten 25000 euro se bashku ose 12500 euro njeri, 40 M2, Property ID : 4181067 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2023
12.500,00 euro

GARAZHDE ME QERA - LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 20 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qera garazh ngjitur me hotel Radisson Collection Morina, 20 M2

Botuar më 28/09/2023
5.000 leke

POST PARKIM TE KOMPLEKSI LURA NE BULEVARDIN E RI

Kompleksi Lura ne Bulevardin e Ri | 13.2 M2 | 17.000 Euro

Shitet Post Parkim me siperfaqe totale 13.2 m2 te kompleksi Lura ne Bulevardin e Ri .Kompleksi ndodhet ne Rrugen Karl Gega , qe lidhet me Bulevardin e Ri., 13.2 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2023
17.000,00 euro

~ MINISTRIA E JASHTME

POST PARKIMI NE SHITJE | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet post parkimi me vendodhje te Ministria e Jashtme.Organizohet me nje siperfaqe prej 40 m2.Posti parkimit eshte i mbyllur me qepen dhe mund te parkojne 2 makina.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 40 M2

Botuar më 28/09/2023
40.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2023
25.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 28/09/2023
1.120.000,00 euro

VLORE,MARINA72349

Lungomare | 17 M2 | 18.000 Euro

GARAZH PER SHITJE NE LUNGOMARE (17 m2) !, 17 M2, bosh, Garazhi ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri ne Lungomare vija e 2-te.Garazhi eshte i bollshem dhe mund te parkohet 1 makine . Prona disponon certifikate pronesie.

Botuar më 27/09/2023
18.000,00 euro

POST PARKIM TE KOMPLEKSI LURA NE BULEVARDIN E RI

Kompleksi Lura ne Bulevardin e Ri | 13.2 M2 | 17.000 Euro

Shitet Post Parkim me siperfaqe totale 13.2 m2 te kompleksi Lura ne Bulevardin e Ri .Kompleksi ndodhet ne Rrugen Karl Gega , qe lidhet me Bulevardin e Ri., 13.2 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
17.000,00 euro

PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Tirane | 31.5 M2 | 20.000 Euro

Shiten vende parkimi me sip 30.47 dhe 31.50, 31.5 M2

Botuar më 26/09/2023
20.000,00 euro

PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Tirane | 31.5 M2 | 20.000 Euro

Shiten vende parkimi me sip 30.47 dhe 31.50, 31.5 M2

Botuar më 26/09/2023
20.000,00 euro
)