Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET GARAZH NE DON BOSKO

PRANE SHKOLLES ILIRIA | 24 M2 | 20.000 Euro

GARAZH ME CEPEN ME PULT I MBYLLUR, 24 M2

Botuar më 28/05/2023
20.000,00 euro

OKAZION SHITET GARAZH RR MINE PEZA 7.999€

. | 18 M2 | 7.999 Euro

Shitet Garazh, Rr Mine Peza, tek shkolla Hasan Vogli, ne katin -1, me siperfaqe 18 m2, me Hipoteke, 18 M2

Botuar më 28/05/2023
7.999,00 euro

~ MINISTRIA E JASHTME

POST PARKIMI NE SHITJE | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet post parkimi me vendodhje te Ministria e Jashtme.Organizohet me nje siperfaqe prej 40 m2.Posti parkimit eshte i mbyllur me qepen dhe mund te parkojne 2 makina.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 40 M2

Botuar më 28/05/2023
40.000,00 euro

~ BLLOK

JEPEN GARAZHE ME QERA NE BLLOK | 695 M2 | 2.980 Euro

Jepen garazhe me qera ne Bllok.Garazhet kane siperfaqe totale 695 m2.Garazhet ndodhen prane nje pallat te ri dhe shume e lehte e aksesueshme me cdo facilitet ne afersi.Ne cmim jane te perfshira dhe taksat.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni, 695 M2

Botuar më 28/05/2023
2.980,00 euro/muaj

OKAZION SHITET GARAZH RR MINE PEZA 7.999€

. | 18 M2 | 7.999 Euro

Shitet Garazh, Rr Mine Peza, tek shkolla Hasan Vogli, ne katin -1, me siperfaqe 18 m2, me Hipoteke, 18 M2

Botuar më 28/05/2023
7.999,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 28/05/2023
1.120.000,00 euro

OKAZION SHITET GARAZH RR MINE PEZA 7.999€

. | 18 M2 | 7.999 Euro

Shitet Garazh, Rr Mine Peza, tek shkolla Hasan Vogli, ne katin -1, me siperfaqe 18 m2, me Hipoteke, 18 M2

Botuar më 28/05/2023
7.999,00 euro

* STACIONI I TRENIT

Stacioni i Trenit | 130.2 M2 | 400.000 Euro

Shiten Poste Parkimi me vendodhje te Stacioni i Trenit.Organizohet ne 26 poste e parkimi.Postet ndodhen ne nje kompleks te ri prane Stacionit te Trenit.Ka akses te lehte me rruget kryesore te kryeqytetit pasi ka vendodhje te pershtatshme.Eshte nje nder investimet me te mira., 130.2 M2, kati -1, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 28/05/2023
400.000,00 euro

* KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 15 M2 | 30.000 Euro

Shitet Post Parkimi te Kompleksi Arlis, Square 21., 15 M2, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 28/05/2023
30.000,00 euro

* BLLOK

Bllok | 695 M2 | 2.980 Euro

Jepen me Qira Poste Parkimi ne Bllok.Garazhet jane me siperfaqe 695 m2.Garazhet ndodhen ne nje pallat te ri dhe shume e lehte te aksesueshem me cdo facilitet ne afersi.Ne cmim perfshihen edhe taksat.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230, 695 M2, kati -1, gjendja: e re

Botuar më 28/05/2023
2.980,00 euro
)