Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GARAZH NE SHITJE - NE RRUGEN MUHAMET DELIU

afer restorant Fresku | 60 M2 | 39.800 Euro

Shiten 2 Garazhe ne nivelin 0, 60 M2, 2 ambjente, totali i kateve 7, gjendja: e re, Ambjenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Botuar më 08/03/2023
39.800,00 euro

TIRANE, QENDER

Rruga Barrikada, mbrapa ambulances qendrore | 26 M2 | 45.000 Euro

Shitet garazh 26m² i mbyllur me qepen. Me hipoteke. Cmimi 45000 euro, 26 M2

Botuar më 07/03/2023
45.000,00 euro

RRUGA "URANI PANO" TIRANE

Ne qender te Tiranes, mbrapa 15 Katshit | 16 M2 | 100 Euro

Vend parkimi , pallati me administrim shume te mire dhe kamera sigurie, 16 M2

Botuar më 04/03/2023
100,00 euro/muaj

GARAZHD NE SHITJE - RR. "BARRIKADAVE", NE QENDER TE TIRANES,

Mbrapa ambulances qendrore | 26 M2 | 45.000 Euro

Shitet Garazh, 26 M2, kati -2

Botuar më 04/03/2023
45.000,00 euro
)