Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

@POSTE PARKIMI ME QERA TE PROFARMA KOMPLEKSI TDT

xhamlliku | 27 M2 | 15.000 Euro

Poste parkimi me qera te profarma kompleksi tdt Siperfaqe 27 m2, 27 M2, kati -1, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/12/2022
1.754.643 leke

RR. HASAN VOGLI, KOMPLEKSI EURO-3D

Kompleksi Euro-3D | 17 M2 | 6.000 Leke

Japim me qera post parkimi nr.68 ( ne foto), 17 M2

Botuar më 03/12/2022
6.000 leke/muaj

@POSTE PARKIMI ME QERA TE PROFARMA KOMPLEKSI TDT

xhamlliku | 27 M2 | 15.000 Euro

Poste parkimi me qera te profarma kompleksi tdt Siperfaqe 27 m2, 27 M2, kati -1, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2022
1.718.331 leke

GARAZHE ME QERA - YZBERISHT, BULEVARDI RI

tek kompleksi Molla | 33 M2 | 4.000 Leke

Jepen me qera 3 garazhde, lartesi 4.5m, me sip. 32m² dhe, 33 M2, Me punime teper cilesore. Te mbyllur me qepen. Çmimi per secilin

Botuar më 27/11/2022
4.000 leke
)