Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALL GJYKATES TIRANES

Bulevardi bajram curri | 36 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqani me siperfaqe 36m2 i ndhur buze Bulevardi Bajram curri perball Gjykates me 4 shkalle ne zbritje por me fasad xhami per vizibilitet Maksimal, dyqani eshte teper i pershtashem per shitje me pakic apo per zyra te ndryshme. Cmim okazion per zonen,, 36 M2, 1 banjo

Botuar më 15/10/2020
300,00 euro/muaj

OKAZION!!!! RR. ARTAN LENJA

tek kompleksi Magnet | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, kati 1, bosh, gjendja: shume e mire, pershtatet per cdo lloj biznesi, lloto, minimarket, parukeri, klinike dentare etj. ( Mundesi shitje)

Botuar më 15/10/2020
30.000 leke

PERBALL GJYKATES TIRANES

Bulevardi bajram curri | 36 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqani me siperfaqe 36m2 i ndhur buze Bulevardi Bajram curri perball Gjykates me 4 shkalle ne zbritje por me fasad xhami per vizibilitet Maksimal, dyqani eshte teper i pershtashem per shitje me pakic apo per zyra te ndryshme. Cmim okazion per zonen, investim i mire per qeradhenje, Disponon certifikat pronesie.Per me shume kontaktoni.!!!, 36 M2, 1 banjo, Me certifikat pronesie

Botuar më 15/10/2020
60.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK RRUGA E KAVAJES!

Rruga e Kavajes | 70 M2 | 600 Euro

Jepet per qera ambinet komercial ne rrugen e Kavajes .Me nje siperfaqe totale 70m2 ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe buze rruge.Ambjenti eshte i mireorganizuar ne open space dhe tualet.Mjaft i pershtatshem per klinika, zyra, butik apo per sherbime te ndryshme financiare.Na kontaktoni per me shume informacione., 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/10/2020
600,00 euro/muaj

TEK FRESKU

rruga e Teleferikut, | 39 M2 | 21.450 Euro

Shiten 2 dyqane 61m² dhe, 39 M2, te perfunduara, me hipoteke karabina

Botuar më 15/10/2020
21.450,00 euro

BRRYLI

afer Trissit | 97 M2 | 750 Euro

Brryli, afer kompleksit Triss, jepet me qira Ambjent Komercial, siperfaqe 97 m2 dhe verande 60 m2, open space, tualet, vetrate xhami, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Orientim nga rruga.Jepet me qira 750 Euro ne muaj, 97 M2, 1 banjo

Botuar më 15/10/2020
750,00 euro

MINE PEZA

afer | 25 M2 | 100.000 Euro

Shiten 2 dyqane, 25 M2, kurse tjetra 42 m2 , ose mund te jepen dhe me qera

Botuar më 15/10/2020
100.000,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

Tek Rr Hoxha Tahsim Prane Optika | 100 M2 | 700 Euro

Ofrohet ambjent biznesi me qera Tek Rr Hoxha Tahsim Prane OptikaMe siperfaqe:•kati i par 100m2Organizohet • 2 kate•Kati 1 /34m2•Kati 2 /66m2•1 tualet•Vetrata dopio xhamOfrohet:•Buze Rruge• Bosh• Ne gjendje shum te mir• I pershtatshem per cdo lloj biznesiCmimi: 700 €ID: SD 017, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 15/10/2020
700,00 euro

KRYQEZIMI GJYQ I VJETER VLORE PERBALLE VODAFONE

Ne krah te shkolles Halim Xhelo | 50 M2 | 350 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi 50 m2. Ambjenti ndodhet ne kryqezim buze rruges. Cmimi i diskutueshem., 50 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 15/10/2020
350 leke/muaj

PERBALLE ME SPITALIN AMERIKAN 3

ne rruge kryesore, tek Qyteti Nxenesve | 200 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 200 M2, gjendja: shume e mire, kati II, me shkalle nga jashte. I rregulluar, tualet, linje 3 fazore, me zyre, i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti

Botuar më 15/10/2020
30.000 leke
)