Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. NDRE MJEDA

ne fillim | 73 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan, 73 M2, Aktualisht me qera 80.000leke si market+74m² bodrum, me certifikate njesi. Cmimi me bodrum 180.000 Euro dhe pa bodrum

Botuar më 10/07/2019
150.000,00 euro

TIRANE

Bulevardi i Ri | 45 M2 | 40.000 Leke

Jepen me qera dy dyqane 10 m dhe, 45 M2, 15000 leke dhe

Botuar më 09/07/2019
40.000 leke

RR. “GJERGJ LEGISI”, P. 40, NJESIA 11, LAPRAKE,

perballe shkolles se mesme "Aleks Buda", | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, 1 banjo, i pershtatshem per biznese te ndryshme private.

Botuar më 09/07/2019
40.000 leke

LAGJIA APOLLONIA

perball postes qendrore | 164 M2 | 122.836 Euro

Shiten 2 dyqane kati i 2 dhe 3, 164 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, sallon ndenje, tarrace, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 09/07/2019
122.836,00 euro

ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT,

ne nje zone shume te mire | 70 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera Furre Buke / Pastiçeri (ambienti bashke me biznesin), 70 M2, toatalisht i kompletuar, me pune dhe biznes te ngriture prej 16 vitesh. Jepet per arsye shendetesore.

Botuar më 09/07/2019
100.000 leke

RR. ELBASANIT

mbrapa Shkolles Baleti | 50 M2 | 80.000 Euro

Ne pallat te ri shitet dyqan, 50 M2, 1 ambjent, kati 1, me hipoteke.

Botuar më 09/07/2019
80.000,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

NGJITUR ME SHKOLLEN PETRO NINI | 60 M2 | 1.100.000 Leke

Jepet dyqan me qera, 60 M2

Botuar më 09/07/2019
1.100.000 leke

OKAZION I FUNDIT !!! KODRA DIELLIT KOMPLEKSI SELITA HILLS

TE Eleonora | 140 M2 | 140.000 Euro

SUPER OKAZION!!! Shitet Ambjent i pershtatshem per cfaredolloj biznesi .me vetrat xhami me nje lartesi 3.5 m sip.140m2 +39m2 verande punime cilesore, 140 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 09/07/2019
140.000,00 euro

TEK UNAZA E RE

Prane bulevardit kryesor, pallati Terminal | 65 M2 | 700 Euro

Jepet me qera dyqan, 65 M2, aktualisht lokal, lirohet me 25 korrik

Botuar më 09/07/2019
700,00 euro

SUPER OKAZION….PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

tek Kopeshti 4 Stinet | 88 M2 | 99.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe, 88 M2, + 46 M2 bodrum.Kati 0.Ndertim i vitit 2000 me hipoteke.Aktualisht e dhene me qira afatgjate.

Botuar më 09/07/2019
99.000,00 euro