Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR.5 MAJI

brenda ne qendren tregtare Concord center | 20 M2 | 230 Euro

Jepet me qera dyqan, 20 M2, kati 2, i mobiluar, i pershtatshem per zyre

Botuar më 10/07/2019
230,00 euro

TEK PALLATI ME SHIGJETTA

buze rruge | 160 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 160 M2, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, tualet, uje 24 ore

Botuar më 10/07/2019
120.000 leke

RR. RIZA CEROVA

pallatet e reja | 22 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 22 M2, i mobiluar, e pershtatshem per cdo biznes. Me ambjent te jashtem

Botuar më 10/07/2019
15.000 leke

LAGJIA ALI DEMI,

rr. “Millosh Shutku”, | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Call Center, i kompletuar totalisht me te gjithe paisjet, 120 M2, me 25 postacione me mundesi shtimi, perbehet: nga salla kryesore, salla trajnimeve, zyra, 2 banjo.

Botuar më 10/07/2019
1.000,00 euro

RR. PJETER BUDI

Kryqezimi i Ambasades Amerikane dhe Liceut Artistik | 12 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 12 M2, kati 1, bosh, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per rrobaqepesi, kancelari, manikyr, pedikyr, tobacchino, pike shitjeje interneti dhe cfaredolloj biznesi tjeter te vogel

Botuar më 10/07/2019
25.000 leke/muaj

NE AFERSI TE SPITALIT HYGEIA,

ne rruge kryesore | 190 M2 | 503.500 Euro

Shitet dyqan, 190 M2, me fasade xhami 9.5m nga rruga kryesore. Mundesi parkimi para dyqanit per 4 makina. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 10/07/2019
503.500,00 euro

FIER

prane gjimnazit te ri dhe unazës, buze rrugës Andon Doro | 40 M2 | 30.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, oborr rreth 180 m² me peme, i rrethuar

Botuar më 10/07/2019
30.000,00 euro

RR.VLLAZEN HUTA

200 metra nga Pazari i Ri | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Dyqani ka dy hyrje eshte i pajisur me tualet dhe me depo

Botuar më 10/07/2019
50.000 leke/muaj

UNAZA E RE

tek Astiri | 53 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 53 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/07/2019
30.000 leke/muaj

RRUGA BABE REXHA

ne fund te saj | 40 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar më 10/07/2019
30.000 leke