Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. ELBASANIT

pallati perballe Ekonomikut | 80 M2 | 100.000 Euro

Shitet Bar Kafe, 80 M2, 1 banjo, totalisht i kompeltuar dhe rreduar ne menyre bashkekohore. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Nderrohet me ap. 1+1 te vogel ne Tirane ose me makine. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 16/08/2019
100.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe xhamise | 40 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, me hipoteke

Botuar më 16/08/2019
175.000,00 euro

KOMBINAT

perballe shkolles "Shyqyri Peza" | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, gjendja: e mire, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 16/08/2019
25.000 leke

NE FILLIM TE RR. ALI DEMI

BUZE rruges KRYESORE prane shkolles 1 - MAJI | 20 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, me fasade xhami, qepen elektrik, sapo lyer si dhe shume funksional. Jo agjensi

Botuar më 16/08/2019
35.000 leke/muaj

RR. FREDERIK SHIROKA

perballe Kmy | 10.5 M2 | 22.050 Euro

Shitet dyqan, 10.5 M2, me tualet. Me hipoteke.

Botuar më 16/08/2019
22.050,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA

afer shkolles Vasil Shanto ne pallat te ri, ngjitur me hotel Diplomatin | 41 M2 | 114.800 Euro

Shitet dyqan me vetrata, 41 M2, 1 banjo, 4 m i larte, behet edhe dubleks, me hipoteke, i pershtatshem per cdo lloj bisnesi. Pallati eshte ne rruge kryesore. Jepet dhe me qera 450 euro. Shitet me cmim Okazion

Botuar më 16/08/2019
114.800,00 euro

MEDAR SHTYLLA

prane stadiumit dinamo | 20 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, buze rruges kryesore ngjitur me shkollen kristaq rama

Botuar më 16/08/2019
50.000 leke/muaj

RRUGA E KOSOVAREVE

prane ORION | 15 M2 | 21.000 Euro

Dyqani ndodhet buxe rruge dhe mund te perdoret per cdo lloj biznesi, 15 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, bosh, gjendja: e re, Dokumentacioni eshte i rregullt

Botuar më 16/08/2019
21.000,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI"

100m poshte Karburantit, ngjitur me Alibaben | 30 M2 | 900 Euro

Jepet me qera dyqan, 30 M2, e pershtatshme per biznes

Botuar më 16/08/2019
900,00 euro

LIQENI I THATE

liqeni i thate | 99 M2 | 64.350 Euro

99 M2, kati 1, 2 banjo, gjendja: shume e mire, °Kati i pare lehtesisht e adoptueshme si 2+1Cmimi 640€m² nderkoh qe cmimi i zones eshte 1200€Mundesi financimi deri ne 80% te vleres me keste prej 256 euro ne muaj

Botuar më 16/08/2019
64.350,00 euro