Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "MUHAMED DELIU"

Fresku | 170 M2 | 200.000 Leke

Jepet me qera ambjent per biznes, me siperfaqe te brendeshme 170 m2 dhe siperfaqe te jashtme 200 m2.Ambjenti i jashtem me gjelberim. Gjithe pamja e jashtme e ambjentit eshte me vetrate xhami. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore.Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese si bar kafe, pasi e ka edhe banakun e barit te instaluar.Eshte i perbere nga dy tualete., 170 M2, 1 ambjent, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni! Agjensi Imobilare Remax Art

Botuar më 22/07/2021
200.000 leke/muaj

RR. "ARDENO"

Kamëz | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent per biznes, me siperfaqe 50 m2, ne rrugen "Ardeno".Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ka edhe ambjent te jashtem te shfrytezueshem. Pjesa e jashtme eshte me fasade xhami.Eshte perdorur per bar-kafe, dhe kancelari, por eshte i pershtatshem edhe per zyra, apo cdo lloj aktiviteti tjeter., 50 M2, 1 ambjent, 1 banjo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni! Agjensi imobilare Remax Art

Botuar më 22/07/2021
30.000 leke/muaj

GODINE 3 KATESHE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-VORE (ID 4251146)

Autostrada Tirane-Vore, afer City Park | 1.100 M2 | 2.700 Euro

Jep me qera godine 3 kateshe, 1100 m² ndertim, buze rruge kryesore.Kati i pare aktualisht servis makinash,tualet, mundesi parkimi.Kati i dyte i ndare ne dy ambjente, 260 m² tualet, kondicioner ne cdo ambjent, i pershtatshem per zyra komerciale te medha.Kati i trete, open space dhe mundesi ndarje sipas deshires se klientit., 1.100 M2, Property ID : 4251146 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/07/2021
2.700,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E MEDRESESE PRANE ARGJENDARI KASHARI NE TIRANE (ID 4171207)

Medreseja, afer argjendari Kashari | 22 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge, siperfaqe 22 m² me Hipoteke, kati 1, open space,tualet, kondicioner, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 22 M2, Property ID : 4171207 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/07/2021
110.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN BARDHYL NE TIRANE (ID 4171208)

Rruga Bardhyl, afer auto “Shaba” | 37.6 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge, siperfaqe 37.6 m² me Hipoteke, kati perdhe, open space,tualet, kondicioner, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, (aktualisht i dhene me qera)., 37.6 M2, Property ID : 4171208 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/07/2021
200.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE SHESHIT WILLSON (ID 4271529).

Ne zonen e Bllokut prane Sheshit Willson | 37 M2 | 1.200 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqja 37 m², kat i 1, open space, lartesia 3 metra, fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cdo aktivitet biznesi., 37 M2, Property ID : 4271529 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/07/2021
1.200 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BULEVARDIT TE RI PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE (ID 4271530).

Ne zonen e Bulevardit te Ri prane Ministrise se Drejtesise | 200 M2 | 700 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqja 200 m², kat i 1, open space, lartesia 2.5 metra, qepen, tualet, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi kryesisht depo farmaceutike, magazine produktesh etj., 200 M2, Property ID : 4271530 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/07/2021
700,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E BULEVARDIT BAJRAM CURRI PRANE CREDINS BANK (ID 4171205).

Ne zonen e bulevardit Bajram Curri prane Credins Bank | 55 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqja 55 m² , me hipoteke, kat i 1, open space, tualet, lartesi 3 metra, fasade xhami, i pershtatshem per cdo aktivitet biznesi., 55 M2, Property ID : 4171205 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/07/2021
120.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE SHESHIT WILLSON (ID 4271529).

Ne zonen e Bllokut prane Sheshit Willson | 37 M2 | 1.200 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqja 37 m², kat i 1, open space, lartesia 3 metra, fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cdo aktivitet biznesi., 37 M2, Property ID : 4271529 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/07/2021
1.200,00 euro

DYQAN NE SHITJE KOMUNA E PARISIT NE TIRANE (ID 4171136)

Komuna Parisit, afer kompleksit Dinamo | 28 M2 | 33.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqe 28 m2, buze rruge, ne nje zone me facilitete te shumta reklamimi, fasad xhami, me parket, tualet., 28 M2, Property ID :4171136 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/07/2021
33.000,00 euro
)