Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DYQANE ME QERA - TEK TREGUT ÇAM,

ne rruge kryesore | 23 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan ideale per cdo lloj biznesi me sip, 23 M2, 1 banjo, i sapo invest...

Botuar më 28/11/2022
70.629 leke

JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGE TEK STADIUMI DINAMO PRANE KOMUNES SE PARISIT! (ID 4271749)

Stadiumi Dinamo | 40 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m² tek stadiumi Dinamo prane Komunes se Parisit. Dyqani ndodhet ne katin 0 buze rruge dhe ka fasade xhami. Dyqani disponon edhe tualet. Cmimi 1200 euro., 40 M2, Property ID : 4271749 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/12/2022
140.941 leke

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 60.16 M2 | 1.500 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Kompleksi Delijorgji.Mund te perdoret per restorant, bar, klinike, zyra etj.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim.Kompleks ne rritje dhe zone perfekte. Ambjenti perfundon pas 6 muajsh., 60.16 M2, 1 banjo, gjendja: e re, Pallati eshte ndertim i ri.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken.Dritaret jane triplex me gaz argon.

Botuar më 06/12/2022
176.176 leke

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 79.12 M2 | 1.980 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Kompleksi Delijorgji.Mund te perdoret per restorant, bar, klinike, zyra etj.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim.Ambjenti perfundon pas 6 muajsh., 79.12 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Pallati eshte ndertim i ri.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim.

Botuar më 06/12/2022
232.552 leke

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 70.12 M2 | 1.750 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Kompleksi Delijorgji.Mund te perdoret per restorant, bar, klinike, zyra etj.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim., 70.12 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken.Dritaret jane triplex me gaz argoni.Ofrohet mundesi ndarje e ambjentit.

Botuar më 06/12/2022
205.539 leke

* BLLOK

Prane Ambasades Zviceriane | 110 M2 | 1.250 Euro

Jepet me Qira Dyqan ne Bllok te Ambasada Zviceriane. Ndodhet ne nje zone shume te favorshme per zhvillimin e biznesit tuaj., 110 M2, 3 ambjente, 2 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 06/12/2022
146.813 leke

* KAMEZ

Rruga Demokracia | 1.400 M2 | 9.800 Euro

Jepet Ambjent Biznesi Komercial me Qira ne rrugen ' Demokracia ' ne zonen e institutit ,Kamez.Ambjenti eshte i ndare ne dy hapesira, ne katin zero ka nje siperfaqe 868m2 dhe ne katin -1 qe ka nje siperfaqe prej 530m2.Ekziston mundesia edhe e dhenies se ambjentit ne siperfaqe te ndara , me te vogla.Ambjenti eshte i pershtatshem per supermarkete,qender tregtare etj.Ambjenti eshte ne faze ndertimi, 1.400 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka akses me rruget kryesore duke ju afruar te gjitha facilitetet per zhvillimin e biznesit tuaj me nje vendodhje lehtesisht te aksesueshme.

Botuar më 06/12/2022
1.151.017 leke

* RRUGA 5 MAJI

Rruga 5 Maji | 1.900 M2 | 6.000 Euro

Jepet Ambjent Biznesi me Qira te Rruga 5 Maji.Ambjenti organizohet ne 3 kate.Kati -1 eshte 800 m2,Kati 0 eshte 500 m2, Kati 1 eshte 600 m2.Ambjentet kane lidhje me shkalle dhe ashensor.Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi:per supermarket, kopshte,etj.Ka akses me unazen e madhe., 1.900 M2, 1 banjo, ashensor, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
704.705 leke

* RRUGA 5 MAJI

Medrese | 186 M2 | 1.300 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqane) te rruga Ferit Xhajko,Medrese.Organizimi:Dy Ambjente Open Space kati 0 dhe -1 te lidhura me njera tjetren me shkalle.Shume e pershtatshme per supermarket ose biznese te tjera sepse zona eshte industriale dhe ofron mundesi te mira per investim., 186 M2, 2 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
152.686 leke

* SELITE

Selite | 980 M2 | 4.000 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi ne Selite. Ambjenti ka lartesi 4.5 m dhe eshte e shtruar me parket. Ambjeti mund te perdoret per biznese te ndryshme., 980 M2, 8 ambjente, 2 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen:0692031230

Botuar më 06/12/2022
469.803 leke

* SELITE

Selite | 180 M2 | 800 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi ne Selite. Ambjenti ka lartesi 4.5 m dhe eshte e shtruar me parket. Ambjenti mund te perdoret per biznese te ndryshme., 180 M2, 1 ambjent, 2 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen:0692031230

Botuar më 06/12/2022
93.961 leke
)