Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZA E RE

PAS ALFA BANK | 200 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 200 M2, bosh

Botuar me 05/11/2018
40.000 leke

RR. NDRE MJEDA, 150M LARG NGA RR. KAVAJES

tek ish Parku Autobuzave, pll.2, ne vazhdim te lokal Xhino | 75 M2 | 138.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, 75 M2, kati 1, me hipoteke. Vazhdon te jete me qera nga nje biznes. Ka edhe 2 ambjente shtese para dhe mbrapa. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Botuar me 05/11/2018
138.000,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

NGJITUR ME HELIKOPTERET E MJEKSISE | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, sherben per servis, ka 2000 m² ambjent

Botuar me 05/11/2018
35.000 leke

TEK 100 VITRINAT,

perballe Globe Center, | 16 M2 | 120.000 Leke

Shitet ambient, 16 M2, i pershtatur per tregetimin e rrobave te perdorura.

Botuar me 05/11/2018
120.000 leke

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullores ndodhet ne vijen e pare me Unazen e Lanes. LUTEMI VETEM TELEFONATA SERIOZE! Instagram: titan_gym_tirana.

Botuar me 05/11/2018
700.000,00 euro