Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E MUZAKAJVE

rruga Korce - Tirane kilometri pare, zona industriale ish konservimi | 1.246 M2 | 215.000 Euro

Shitet objekti, 1.246 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 13/03/2019
215.000,00 euro

RRUGA TEODOR KEKO

PERBALL KARBURANT KASTRATIT, BUZE RRETH RROTULLIMIT | 250 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent per biznes, 250 M2, e kompletuar

Botuar më 12/03/2019
1.000,00 euro

TEK LIQENI ARTIFICIAL

200 m larg kompleks farit | 250 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati i pare i nje vile, i pershtatshem per magazina, ose depo., 250 M2, 2 banjo

Botuar më 12/03/2019
500,00 euro/muaj

NE QENDER TE VORES,

buze rruge, | 160 M2 | 700 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient, 160 M2, totalisht i rrgulluar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet 2.000 E/m². Qeraja

Botuar më 12/03/2019
700,00 euro

ASTIR

UNAZA E RE | 42 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 42 M2, ambjenti eshte 1.5 m i larte nen sip e tokes dhe 2.5 m mbi sip. e tokes. Ka korent 3fazore dhe uje24 ore. Ka funksionuar si torneri

Botuar më 12/03/2019
20.000 leke

UNAZA E RE

RR. "TEODOR KEKO", TEK ROTONDO | 120 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, 120 M2, kati 2, me pamje nga rruga, ambient i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 12/03/2019
80.000 leke

SHITET, AMBIENT, KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË

Shitet, Ambient, Kopshti Zoologjik, Tiranë | 100 M2 | 170.000 Euro

Ambienti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik, buzë rruge. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqa e brendëshme: 100 m2 • Lartësi: 3 m Dokumentacioni: Me certifikatë pronësie. •Super okazion • i investuar •Mobilim i ri • I veshur me Fasadë Xhami. Aktualisht 1 lënë me qira në vlerën 650 euro/muaj. Mundësi e shkëlqyer investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!, 100 M2, 1 ambjent, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Aktualisht 1 lënë me qira në vlerën 650 euro/muaj. Mundësi e shkëlqyer investimi.

Botuar më 12/03/2019
170.000,00 euro

BLV. ZHAN' D' ARK

tek drejtoria e policise | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent gjysem bodum, 30 M2, i pershtatshem per zyra avokati, parukeri berber etj

Botuar më 12/03/2019
25.000 leke

RR. “BESA”, BULEVARDI RI

jepet me qera ambjent | 240 M2 | 700 Euro

Kati I dhe II i nje vile 3 kateshe, secili kate, 240 M2, linje tre fazore, 2 tualete, lartesia 4m, 500m oborr, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te jepen edhe te ndara me vehte. Cmimi

Botuar më 12/03/2019
700,00 euro

VAQARR, RRUGA “LEK ZAHARIA”, PRANE REPARTIT TE FNSH,

ish lavanteria e gardes se republikes, | 350 M2 | 12.600.000 Leke

Shitet objekt sip. ndertimi 160m², me oborr, godine ekzistuese e rikonstruktuar me gjeresi 9m, lartesi 4m dhe gjatesi 14m. sip. totale, 350 M2, Me strukture betoni e cila te lejon dhe per kate shtese. Infrastrukture e rregullt, rruge e shtruar, uje dhe drita. Me hipoteke.

Botuar më 12/03/2019
12.600.000 leke