Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 45 M2 | 380 Euro

Jepet me qera ambient zyre tek Rruga e Kavajes, perpara kryqezimit te 21 Dhjetorit! Siperfaqe totale: 45 m2Zyra ndodhet ne katin zero anash rruges.Ambienti eshte totalish i mobiluar.Organizohet ne dy dhoma dhe nje banjo., 45 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Ambienti eshte i pershtashem per cdo lloj sherbimi, pasi eshte buze rruges kryesore.Zyra jepet bosh.

Botuar më 06/12/2022
44.631 leke/muaj

BILL KLINTON

Tirane | 197 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambient per biznes, zyra, supermarket, aktivitete te ndryshme, 197 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 06/12/2022
176.176 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

Prane Kristal Center | 275 M2 | 2.700 Euro

Te Kristal Center jepet me qira zyre 275 m2 netto ne nje pallat te mireadministruar. Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit. Organizohet ne pjesen e sallonit dhe kuzhines se vecuar, 2 dhoma qe mund te sherbejn si zyra drejtuesish, 1 zyre e vogel,2 tualete te kompletura dhe dy ballkone te bollshme . Sistemi i kondicionimit eshte ne cdo ambient . Orientim lindje perendim, 275 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2022
317.117 leke/muaj

RRUGA ALEKSANDER MOISIU

(prane Ish Kinostudios ), perballe me Ministrine e Kultures | 200 M2 | 1.300 Euro

Rruga Aleksander Moisiu jepet me qera Bar Kafe me siperfaqe 200m². Ambjenti eshte restauruar dhe rimobiluar se fundmi. Ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, tavane te varur, banak led me te gjitha pajisjet e nevojshme per aktivitetin. Organizohet nga ambjenti i brendshem i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe nje tualet, 200 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontratte 1 vjeçare . Çmimi 1,300 €uro (me taksa te perfshira)/Agjensi Imobiliare

Botuar më 06/12/2022
152.557 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

PRANE DELIORGJIT | 60 M2 | 70.000 Leke

Jepet ambient duplex me qera ne rrugen e Kavajes, rruge kryesore. Ka nje siperfqe prej 60 m2, me tualet, fasade xhami, 2 hyrje-dalje., 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
70.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES

prane Framacise 10 | 106 M2 | 550 Euro

Rruga Dibres , jepet me qera per zyra, apartament 2+1+2.Apartamenti ka siperfaqe 106 m2 te organizuara ne disa ambiente te diferencuara nga njera –tjetra, me 1 ballkon dhe 2 tualete . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor.Zona shume e frekuentuar dhe me institucionee perreth, jep mundesne per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem., 106 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi 550 €uroAgjensi Imobiliare

Botuar më 06/12/2022
64.543 leke/muaj

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE & QERA-TIRANE

Gjykata e Tiranes | 85 M2 | 1.000 Euro

Ofrojmë ambjent biznesi në shitje & qera me sipërfaqe 85m2. Ambjenti ka tualet dhe verandë, shitet ose jepet me qera bosh. Zona në të cilën ndodhet ambjenti krijon mundësi të mira për zhvillimin e biznesit që do operojë aty.Cmimi i shitjes 3700 Euro/m2., 85 M2

Botuar më 06/12/2022
117.451 leke/muaj

QENDËR

Qendër | 225 M2 | 1.420 Euro

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër. Ambjenti ndodhet buzë rruge në katin e tretë dhe ka sipërfaqe totale 225 m2. Ambjenti është i ndarë në katër ambjente të tjera, ballkon, verandë 85 m2 dhe dy tualete. Ambjenti është i pajisur me sistem ngrohje dhe ka një garazh të përfshirë në çmim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 225 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, verande

Botuar më 06/12/2022
166.780 leke/muaj

AMBJNET BIZNESI ME QERA-TIRANE

Kolaudimi i makinave | 800 M2 | 1.000 Euro

Ofrojmë me qera objekt me sipërfaqe 800m2. Objekti prej vitesh ka fuksionuar si servis makinash. Zona në të cilën ndodhet godina është mjaft e kërkuar nga kliente të ndyshëm për të hapur një biznes., 800 M2

Botuar më 06/12/2022
117.451 leke/muaj

AMBIENTE BIZNESI ME QERA, BULEVARDI FAN NOLI, KORÇË

Bulevardi Fan Noli, Korçë | 230 M2 | 10 Euro

Objekti ka 2 kate,nga të cilat njëri është gjysëm nën tokë me një sipërfaqe prej 130 m2 dhe kati sipër me një sipërfaqe prej 100 m2Është ndërtim i ri,ende në proces punimi me të gjitha punimet cilësore.,Ambientet jepen me qera së bashku ose të ndara nga njëra tjetra.Çmimi 10 euro/m2.Klienti duhet serioz dhe kontrata afatgjatë.(minimumi 5 vjet parapagim), 230 M2, 2 ambjente, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
1.174 leke/m²
)