Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES, RRUGA E CURRILAVE

perbri universitetit, 20m nga deti, | 1.100 M2 | 2.500.000 Euro

Shiten 2 objekte 3-katesh dhe 2-katesh, sip. ndertimi 400m², me sip. totale, 1.100 M2, te pershtatshme per banim dhe per biznes, me dokumenta te rregullta, aktualisht nje ambjent i dhene me qera

Botuar më 21/05/2018
2.500.000,00 euro

RR."DON BOSKO"

poshte Vizion Plusit | 84 M2 | 210.000 Euro

Shitet ambjent, 84 M2, me hipoteke

Botuar më 21/05/2018
2.500,00 euro/m2

RRUGA ABDYL FRASHERI

Perball Big Bite, ne bllok | 140 M2 | 330.000 Euro

Shitet ambjent, 140 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2018
330.000,00 euro

SHESHI WILSON

Prane bllokut | 145 M2 | 110.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 145 M2

Botuar më 21/05/2018
110.000 leke/muaj

PRANE LOKAL QESARAK,

rruga Dajtit | 597 M2 | 238.800 Euro

Shitet ambient,, 597 M2, kati I, I pershtatshem per biznese te ndryshme, magazine, linja prodhimi etj. Mund te ndahet edhe me pjese cmimi 400 E/m² dhe total si dyqan

Botuar më 21/05/2018
400,00 euro/m2

MISTO MAME

RRUGA BEGO HOXHA | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 120 M2, lartesi 3.50, sip.parkimi 300 m²

Botuar më 21/05/2018
35.000 leke

RR. "NIKO AVRAMI",

shitet | 1.200 M2 | 420.000 Euro

Objekt, 1.200 M2, aktualisht fabrik kepucesh, me hipoteke. 900 Euro/m²+trruall me sip.1300m² e aprovuar per ndertim

Botuar më 21/05/2018
350,00 euro/m2

SHENGJIN, SHITET HOTEL 3-KATESH!!! 100M LARG DETIT, SHENGJIN, RR. “NENE TEREZA”,

perballe Telekomit, | 548 M2 | 650.000 Euro

Shitet Hotel 3-katesh i kompletuar, gati per pune, Kati I: Restorant + verande para dhe ap.2+1 me 3 banjo, kati II dhe III: 5 garsoniere, 1 lavanderi/secila, sip. totale, 548 M2, me tarace te shfrytezueshme, mundesi per 2 kate +, me vend parkimi per 4 makina mbrapa hotelit. Ambiente te rregullta. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 20/05/2018
650.000,00 euro

TIRANE

Bulevardi Zhan D'Ark | 160 M2 | 650 Euro

Ambjenti është i pozicionuar te Bulevardi Zhan D’Ark, te Melograno ngjitur me Qendrën Kombëtare të Biznesit. • I investuar totalisht • Ndricim led • I përshtatshëm për zyra, klinikë mjekësore, dentare, qendër estetike dhe shërbime të ndryshme, 160 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, gjendja: shume e mire, Pozicion gjeografik i favorshëm • Në qoftë se do përdoret për banim ofrohet dhe mobilimi i plotë i saj në të njëjtën vlerë.

Botuar më 20/05/2018
650,00 euro/muaj

STADIUMI DINAMO,

PALLATI SAPORITES | 82 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 82 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/05/2018
600,00 euro