Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

Brapa ambasades Greke | 16 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, 16 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, Shume e pershatshme per dy femra seicila dhomen e saj, shume e qete dhe e pershtatshme per te studjuar

Botuar më 07/10/2019
12.000 leke

RR. "VELLEZERIT KONDI",

tek vilat gjermane | 140 M2 | 34.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 140 M2, 3 ambjente, kati 8, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/10/2019
34.000 leke

DON BOSCO, RRUGA MUZAKET

Perballe ALB MARKET | 90 M2 | 74.000 Euro

Shitet 3+1, e adpotushme per cdo ndryshim pa kosto nese do te nevojitet, 90 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/10/2019
74.000,00 euro

STACIONI FUNDIT I TIRANES SE RE,

rr. "Isuf Elezi", ne pallat te ri | 135 M2 | 150.000 Euro

Shitet 3+1, 135 M2, + verande 120m², 2 banjo, kati I mbi dyqane. Me hipoteke.

Botuar më 07/10/2019
150.000,00 euro

PRANE GJYKATES, TEK ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT,

ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesore te zones, me nje administrim shume te mire | 125 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 125 M2, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, prientim Jug-Lindje, planimetri e rregullt. Mund te sherbeje per zyra ose aktivitet tjeter biznesi si dhe per banim. Pallati i pajisur me sistem kamerash. Me parkim personal.

Botuar më 07/10/2019
700,00 euro

BULEVARDI ZOGU PARE

tek stacioni trenit, prane Fakultetit te Shkencave | 129 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ap.3+1, organizohet ne 1 sallon+ pjesa e kuzhines, 3 dhoma gjumi shperndarja e te cilave behet nga nje korridor i bollshem dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe teper cilesore,me sistem chiller per ngrohje-ftohje., 129 M2, Elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret jane te markave me te mira ne treg (MIELE).Kati i dyte te nje ndertimi te ri.Bashke me apartamentin perfshihet dhe nje post parkimi

Botuar më 07/10/2019
800,00 euro

OKAZION!! SHITET 3+1 PRANE STADIUMIT DINAMO,

tek Golden Palace, nga krahu i stadiumit, ne pallat te sapo perfunduar, | 124.8 M2 | 222.144 Euro

Shitet 3+1, 124.8 M2, kati 5, orientim V-L, ndertim me standarte te larta te kohes. Pallati eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. 1.2 (LUTEMI JO AGJENSI).

Botuar më 07/10/2019
222.144,00 euro

TRENI

RR KARL GEGA | 103 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 3+1 103m2 me hipoteke tek Treni i restauruar 75000 euro i diskutueshem! Apartamenti ka nje hapesire prej 103m2 ne katin e dyte, i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje ambient gatimi dhe sallon, nje tualet me dritare.Totalisht i restauruar dhe shitet pjeserisht i arreduar. Ka orientim jug-lindje, ndricim te mire natyral, pallat me tulla silikate. SHITET EDHE ME KREDI +355695562905, 103 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 06/10/2019
75.000,00 euro

PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT

250m nga nen kalimi. Pallat buze rruges 8m perballe me kangjellat e kopshtit botanik. | 141 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1 me 4 dhoma qe shikojne kopshtin botanik. 1 Soxhorno+ 2 dhoma gjumi + gatim-ngrenie,+2 banjo ( me para banjo), 2 garazhde, orientim Jug-Lindje,, 141 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dy kondicionere. Jepet me kontrate afat gjate.

Botuar më 06/10/2019
50.000 leke/muaj
)