Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. VAÇE ZELA

prane qendres Globe | 120 M2 | 96.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, 8 ambjente, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 03/12/2018
96.000,00 euro

KINOSTUDIO

Apartamenti (Duplex)ndodhet në zonën e Kinostudios në rrugën e “Hysen Gjura”. | 132 M2 | 105.720 Euro

Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 dhe 5 banim, me sipërfaqe totale 132.15m2. Është pallat në ndërtim. Apartamenti ka orientim perëndim dhe është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi • 2 tualete •Korridor shpërnadrës • Ballkon Detaje të tjera • Bosh •Totalisht I investuar • Termoizolim • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt, 132 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/12/2018
105.720,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Ngjitur me Diplomat 2 | 156 M2 | 132.600 Euro

Shitet 3+1, 156 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2018
132.600,00 euro

TEK XHAMLLIKU

Rr. "Arkitekt Sinani" | 105 M2 | 89.250 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, me dy ballkone, 2 banjo, kati III, pallat 5 katesh

Botuar më 03/12/2018
89.250,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Pas dyqanit te Vodafonit | 128 M2 | 102.400 Euro

Shitet 3+1, 128 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar më 03/12/2018
102.400,00 euro

ARRAMERAS FUSHE-KRUJE

Rruga e vjeter, prane Xhamise | 110 M2 | 75.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 03/12/2018
75.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

Perballe hotel Mondial. Tek ish Fusha e Zeze | 110 M2 | 460 Euro

Jepet me qera 3+1, 110 M2, 6 ambjente, kati 7, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/12/2018
460,00 euro/muaj

RR. NAIM FRASHERI

tek ambasades Gjermane | 130 M2 | 101.400 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 4, me dokumenta te rregullta, pallat ekzistues

Botuar më 03/12/2018
101.400,00 euro

NDERMJET SELVIS DHE MEDRESES

Rruge e dibres perball big marketit | 150 M2 | 125.000 Euro

Jepet me qera apartament dupleks me siperfaqe shume te bollshme 4 dhoma+1ambjente ndejtje + kuzhin, 150 M2, kati 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2018
125.000,00 euro

TEK BLV GJERGJ FISHTA

Tek BLV Gjergj Fishta | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2, tek Gjykata e Faktit Tirane. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje me kuzhine, nje korridor te madh, nje tualet dhe 2 ballkone te vegjel. Ndodhet ne katin e 3-te, ndodhet ne rrugen kryesore. Dhomat e gjumit do te shtrohen me parket., 120 M2, 1 banjo, Eshte i pershtatshem per zyra edhe per banim, prandaj ne varesi te klientit jepet i mobiluar ose bosh. Per me shume informacion kontaktoni Visardin 0675088807 - Mei Realty

Botuar më 03/12/2018
300,00 euro/muaj