Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK MISTO MAME,

ne zone te mire | 121 M2 | 25.000 Leke

Ne pallat te ri, jepet me qera 3+1, 121 M2, kati 4, ashensor, bosh, kuzhine me K/bufe.

Botuar më 11/09/2019
25.000 leke

RR. "DON BOSKO"

perballe shkolles Don Bosko, 20m nga rruga kryesore | 187 M2 | 131.000 Euro

Shitet apartament dubleks, me garazh individual, me qepenj, siperfaqe totale (pa siperfaqen e perbashket),, 187 M2, ka 6 dhoma, njera sallon me aneks, k/bufe, punime dekorative, sistem ngohje individuale, 2 banjo, panel djellor, e ndare ne dy apartamente, kati V, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 11/09/2019
131.000,00 euro

DON BOSKO

pallatet e Arabit | 80 M2 | 63.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, kati 11, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, i rikonstruktuar totalisht, me hipoteke

Botuar më 11/09/2019
63.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

rruga Medar Shtylla | 117 M2 | 109.000 Euro

Shitet apartament 3+1, pallat i ri, i mobiluar shume mire me kushte bashkohore, me hipoteke, 117 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 10/09/2019
109.000,00 euro

MYSLYM SHYR

prane Ish Ekspozites | 150 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1, 150 M2, kati 3, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, 2 kondicioner, 2 tualete, orientim me diell, e gjithe shtepia me parket, ndricim led DREAM ALBANIA REAL ESTATE

Botuar më 10/09/2019
600,00 euro

DON BOSKO

prane Kompleksit Vizion + | 120 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, 120 M2, kati 4, ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, verande me me ashensore, guzhina me vehte, 2 tualete, orientim me diell. DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 10/09/2019
500,00 euro

KOMUNA E PARISIT,

prane Kristal Center, | 120 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, 120 M2, kati 4, ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, me ashensor, 2 tualete, 2 kondicioner, ballkon, koridor, kaldaje me gas, orientim me diell. DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 10/09/2019
500,00 euro

QENDER

mbas Shallvareve | 160 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Ap 3+1 ,i mobiluar,2 ballkone,2 wc ,kati 5,4 Kondicionere,Parket,aneks vec Jepet per te huaj, 160 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar më 10/09/2019
800,00 euro

TEK RRUGA DURRESIT,

prane Ambasades Kineze, | 200 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Ap Dublex 3+1,i mobiluar ne menyre moderne, kati 5 dhe 6 me ashensor, kati 5 ka soxhorno te madhe, gatim ngrenie dhe ndenje, me oxhak funksional, akuarium, kondicioner, verand, depo, tualet, kati i 6 ka 3 dhoma gjumi, 3 kondicioner, 2 tualete, 200 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar më 10/09/2019
800,00 euro

YZBERISHT

tek KMY | 118 M2 | 83.000 Euro

Shitet 3+1 kati 4 tek pishinat, kati 4 me hippoteke uje 24 ore, 118 M2, e rikonstreuktuar per te dyten here, e kompletuar luks

Botuar më 10/09/2019
83.000,00 euro