Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTËPI ME QERA - RRUGA SALI BUTKA-21 DHJETORI

Rruga Sali Butka-21 dhjetori | 136 M2 | 1.000 Euro

Jepet per qera apartament luksoz 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane 21 Dhjetorit. Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande prej 30m2. Ndodhet ne kat te 5 te nje pallati te sapo perfunduar.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me markat me prestigjoze, me parket, ndricim me spote., 136 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
115.986 leke

SHTEPI ME QERA - RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durrsit | 96 M2 | 500 Euro

Ofrohet me qira apartament 3+1, ne Rrugen e Durresit. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e zhvillluar dhe e frekuentuar duke marr ne konsiderate qe eshte shume prane Qendres. Apartamenti eshte i ndare ne nje sallon ndenje me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje dhome te kthyer ne zyre dhe gjithashtu nje ballkon me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 96m2, dhe ndodhet, 96 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
58.725 leke

SHTËPI ME QERA - RRUGA SALI BUTKA-21 DHJETORI

Rruga Sali Butka-21 dhjetori | 136 M2 | 1.000 Euro

Jepet per qera apartament luksoz 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane 21 Dhjetorit. Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande prej 30m2. Ndodhet ne kat te 5 te nje pallati te sapo perfunduar.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me markat me prestigjoze, me parket, ndricim me spote., 136 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
117.451 leke

* PAZARI I RI

Pazari i Ri | 157 M2 | 1.100 Euro

Jepet super Apartament 3+1 me Qira te Pazari i Ri.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe eshte super i mobiluar., 157 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
129.196 leke/muaj

* GARDA

Bllok | 208 M2 | 1.700 Euro

Jepet me Qira Apartament Luksoz 4+1 te Garda,Bllok.Apartamenti ka pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes dhe stadiumi Air Albania.Apartamenti eshte ne mobilim luksoz.Ne cmim perfshihen edhe taksat., 208 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
199.666 leke

* KOMPLEKSI KONTAKT

21 Dhjetori | 116 M2 | 650 Euro

Jepet me Qira Apartament 3+1 te Kompleksi Kontakt,21 Dhjetori.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Pallati ku ndodhet apartamenti dallohet per cilesine e mire te punimeve. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi., 116 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
76.343 leke

BLLOK-GARDA,TIRANE

Bllok-Garda,Tirane | 150 M2 | 1.000 Euro

Apartament i ri dhe modern me qira 3+1 me sipërfaqe 150 m2, kati i tretë, i mobiluar shume mire. Është i përberë nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe dhe kuzhinë, dy banjo dhe dy ballkone. Sistem ajri i kondicionuar për ngrohje dhe ftohje, dritaret me dopio xham dhe grila.Vendodhja e apartamentit ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne, ajër të pastër., 150 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
117.451 leke

KOMUNA E PARISIT

RRUGE KRYESORE | 140 M2 | 700 Euro

JEPET ME QIRA 3+1+2 BOSH SI AMBIENT ZYRE, 140 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 06/12/2022
82.146 leke/muaj

21 DHJETORI

Kompleksi Magnet | 112.5 M2 | 650 Euro

21 Dhjetori, kompleksi Kontakt, jepet me qira apartament 3+1, me siperfaqe bruto 112.5 m2 dhe sip neto 97.6m2, kati i 7 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, korridor shperndares, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner ne cdo dhome.Garazh i perfshire ne cmimJepet me qira 650 Euro ne Muaj, 112.5 M2, 4 ambjente, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bodrum, i mobiluar

Botuar më 06/12/2022
76.343 leke/muaj

SHPI ME QERA - URA E SELITES

Tirane | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, i arreduar totalisht, mobilim shume cilesor, apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne pallat ekzistues, 120 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2022
46.980 leke/muaj
)