Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOK

pas LSI dhe shkolles 11 janari | 114 M2 | 131.000 Euro

ANdodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne Bllok. Apartamenti eshte i mireorganizuar me 3 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,2 ballkone ,1 banje,koridor i madh .Punimet jan realizuar me pro, 114 M2, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
131.000,00 euro

RR IRFAN TOMINI PALL INSIG , ISH STACIONI I FUNDIT TIRANA E RE

Blloku vasil Shanto | 130 M2 | 35.000 Leke

Apartamenti eshte i mobiluar dhe nuk ka nevoje per investime shtese. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 2 sallone ndenje, Aneks gatimi, 2 WC, 4 kondicionere, Ballkon. Pallati eshte me ashensor, banesa eshte ne katin e katert. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, prane ish Parkut te Autobuzave (Rr Irfan Tomini) 10 min larg liqenit artificial, 15 min larg qendres dhe akses me unazen e Re, 130 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti ka tre dhoma , 2 sallone ndenje, 2 WC, ambjent gatimi, ashensor , kondicionere. Eshte komplet i mobiluar.

Botuar më 23/05/2018
35.000 leke/muaj

RR. "SAMI FRASHERI

"Mbrapa LSI | 132 M2 | 700 Euro

132 M2, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
700,00 euro/muaj

SHALLAVARET

Perballa tavanit | 136 M2 | 155.000 Euro

Shitet apartament 3+1 pranë Tawivanit.Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri, të mirëadministruar dhe me punime shumë cilësore, me vendodhje në rrugën "Rreshit Collaku". Apartamenti ka një siperfaqe 128m2., 136 M2, Mundesi ndare ne dy apartamente

Botuar më 23/05/2018
155.000,00 euro

RR. "MYSLYM KETA",

prane bankes Union, ne pallat ekzistues, | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, ne pallat ekzistues, i mobiluar ose jo, 2 dhoma gjumi, nje sallon, kuzhina me vete, banjo, korridor, ballkon

Botuar më 23/05/2018
60.000,00 euro

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

tek Vilat amerikane | 300 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Vile 3+1, 300 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e rrethuar. Garanci nje qera mujore. Jo agjensi imobilare

Botuar më 23/05/2018
300,00 euro/muaj

L.15 DURRES

Rruga Petrit Llaftiu | 140 M2 | 6.500.000 Leke

140 M2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht

Botuar më 23/05/2018
6.500.000 leke

RRUGA ABDYL FRASHERI,

ngjitur me Presidencën | 180 M2 | 630.000 Euro

Shitet 3+1, 180 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, me hipoteke

Botuar më 23/05/2018
630.000,00 euro

DON BOSKO

kompleksi rezidencial Fiori di Bosko | 134 M2 | 107.200 Euro

Shitet 3+1, 134 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/05/2018
800,00 euro/m2

LAPRAKE

shitet | 230 M2 | 250.000 Euro

Tripleks, 230 M2, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, kati 7 – 8 dhe 9. Dokumentacion i rregullt hipotekor

Botuar më 23/05/2018
250.000,00 euro