Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

Prane me Qendren Kondor | 103 M2 | 103.000 Euro

Ne shitje apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor, 103 M2, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 0.2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Pajisur me Certifikate Pronesie, kontaktoni per me shume info dhe nje vizite ne prone

Botuar më 08/04/2020
103.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

PRANE ME BIG MARKET | 120 M2 | 102.000 Euro

Ne shitje apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor, 120 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Pajisur me Certifikate Pronesie, kontaktoni per me shume info dhe mundesine e nje vizite ne prone

Botuar më 08/04/2020
102.000,00 euro

ASTIR

Astir | 120 M2 | 300 Euro

Apartament 2+1 me vendodhje ne Astir.Apartamenti eshte i organizuar nga sonxhorno, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 120 m2 dhe nje siperfaqe neto 104 m2 ndodhet ne katin e 2 nje pallati te mire administruar me ashensor, 120 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
300,00 euro

ZONA E ASTIRIT

Prane me rreth rrotullimin | 103 M2 | 75.000 Euro

Ne shitje apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor, 103 M2, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe mundesine e nje vizite ne prone

Botuar më 08/04/2020
75.000,00 euro

UNAZA E RE

Tek rrotondot | 100 M2 | 30.000 Leke

2+1 i mobiluar., 100 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke/muaj

LAPRAKE

perballe Bllokut Gintash | 120 M2 | 300 Euro

2+1, i mobiluar, me verande, me 2 kondicionere., 120 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
300,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 120 M2 | 600 Euro

Apartament 2+1 me qira per zyra te Komuna e Parisit Ndodhet ne katin e 6 I monitoruar me sistem alarmi 120 m2 2 TualeteFasilitetet jane te shumta per shkak te vendodhjesPerfshihet nje post parkimi ne cmim, 120 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, kopesht

Botuar më 08/04/2020
600,00 euro

PALLATET CABEJ

Pallatet Cabej | 119 M2 | 63.000 Euro

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe totale 119 m2Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume mire te administruar prane Pallateve CabejZona eshte e mire dhe i ofron te gjitha fasilitetet e mundeshme, 119 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 08/04/2020
63.000,00 euro

TIRANA E RE

Tirana e Re | 110 M2 | 150.000 Euro

Apartament 2+1 ne ne katin e 6 te nje pallati te ri Sipefaqja bruto apartamentit 98 m2 plus 110 m2 verande me certifikate pronesieOrganizohet ne 1 dhome ndenje 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe nje super verande relaksuese, 110 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 08/04/2020
150.000,00 euro

YSBERISHT

Kalcetot | 110 M2 | 30.000 Leke

Tiranë jepet me qira 2+1+Ballkon+Tualet Ysberisht. Pranë Kalcetove, Bulevardi Ri Apartament, Sipërfaqe 110m2, bosh vetëm me kontrabufe, i shtruar me parket, me punime tepër cilësore, kati 6, pallat i ri me ashensor i mirëadministruar. Cmimi 30.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 140, 110 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke/muaj
)