Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE

RRUGA DRITAN HOXHA | 121 M2 | 250 Euro

Apartament 2+1 me qira ndodhet ne Rruga Dritan Hoxha, ne nje pallat buze rruge me ashensor.Ka nje organizim te mire te brendshem, soxhorno ,kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, 1 ballkon dhe nje tualet.Jepet pjeserisht e mobiluar per banim ose BOSH per zyra., 121 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 08/04/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA HIM KOLLI

MYSLYM SHYRI | 121 M2 | 139.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te rruga Him Kolli , mes rruges se Kavajes dhe Myslym Shyri-t.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensora dhe me administrim te mire.Aparatmenti eshte me siperfaqe 121m2 dhe neto 108m2.Disponon certifikate pronesie.Shitet Bosh., 121 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
139.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 140 M2 | 450 Euro

Ne nje nga zonat me te preferuara tek Liqeni i Thate, jepet me qira apartamenti 2+1+2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar.Ne cmime eshte i perfshire nje Garazh i cili disponon 2 poste parkimi., 140 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
450,00 euro

ARDENO

Prane Spitalit Hygea | 146.4 M2 | 95.000 Euro

Duplekst ne shitje ne nje zone qe ofrone shume qetesi pran Ardenos. Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.Dupleksi strukturohet ne dy kate, ku kati i pare me siperfaqe totale 72.5 m2 dhe siperfaqe neto 63 m2,Kati i dyte me siperfaqe totale 74 m2 dhe siperfaqe neto 63 m2.Dupleksi eshte i shtruar i gjithi me parket druri, ka nje mobilim shume modern., 146.4 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
95.000,00 euro

KOMPLEKSI GREEN CITY

FUSHA E AVIACIONIT | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira apartament 2 + 1 ne stilin industrial ne Tirane, i vendosur ne kompleksin e mrekullueshem "GRENN CITY". Vendndodhja është 15 minuta nga Ring Center (Zogu i zi) dhe 10 minuta nga universiteti "Nostra Signora del Buon Consiglio".Apartamenti, i mobiluar dhe pajisur plotësisht, është në katin e tretë të një ndërtese me ashensor. Hapësira 110 m2., 110 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
500,00 euro/muaj

BLLOK

Rruga Sami Frasheri | 114 M2 | 500 Euro

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne Bllok jepet me qira apartamenti 2+1+2.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet me 1 sonxhorno me 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon., 114 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
500,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 104 M2 | 69.000 Euro

Apartament ne shitje 2+1+2 me siperfaqe totale 104 m2 dhe 90 m2 neto ne Yzberisht.Ndodhet ne katin e 7-te banim ne nje pallat 8 katesh me 2 ashensor dhe shume mire i administruar. Organizohet me 1 sallon te madh me 1 kuzhin, 2 dhoma gjumi ku ajo matimoriale eshte me nje tualet brenda, 2 tualete, 2 ballkon., 104 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
69.000,00 euro

SPITALI HYGEA

Spitali Hygea | 160 M2 | 78.000 Euro

Apartament ne shitje 2+1+2 me siperfaqe 160 m2 prane Spitalit Hygea. Ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe kati i 1-re banim te nje pallati me ashensor.Organizohet me 1 sallon te madh me 1 kuzhin, 2 dhoma gjumi ku ajo matimoriale eshte e me tualet dhe dhome per garderob, 2 tualete, 1ballkon i cili lidhet me nje verand te madhe 60 m., 160 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 08/04/2020
78.000,00 euro

ZONA E ALI DEMIT

Prane Fushave te sportit | 73 M2 | 67.000 Euro

Ne shitje apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar nga e para me cdo gje te re dhe punime cilesore, 73 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Pajisur me Certifikate Pronesie, kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe mundesine e nje vizite ne prone.

Botuar më 08/04/2020
67.000,00 euro

ZONA E ALI DEMIT

Rruga Idriz Dollaku | 103 M2 | 88.000 Euro

Ne shitje apartament ne pallat te ri me ashensor, 103 M2, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Pajisur me Certifikate Pronesie, kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe mundesine e nje vizite ne prone

Botuar më 08/04/2020
88.000,00 euro
)