Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENTE NE SHITJE - RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

KOMPLEKSI ASL | 121 M2 | 154.880 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 1, Me hipoteke.

Botuar më 26/04/2023
1.280,00 euro/m²

SHTEPI NE SHITJE - RR. QEMAL STAFA

prane Prokurorise se Pergjithsme | 103 M2 | 193.000 Euro

Shitet 2+1, 103 M2, kati 5, 2 banjo, sallon ndenje, me dokumenta te rregullta,

Botuar më 26/04/2023
193.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - PRAPA HOTEL 15 KATESHIT

Pall 62 | 100 M2 | 400 Euro

Jepe me qera apartament 2+1+2, 100 M2, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 26/04/2023
400,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - LIQENI I THATE

rruga peti | 106 M2 | 117.000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA'' PETI '' TEK LIQENI I THATE, 106 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re, Apartamenti eshte i shtruar me Laminat cilesorMuret punuar me Decor,Patinim etjTualet Sistem Inacso (Wc+Bide Sospeso+ Sistem Dushi Incaso)Hidrosanitare Black Mat

Botuar më 25/04/2023
117.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. "LLAMBI BONATA", KOMBINAT

Prane gjimnazit "Myslym Keta" | 75 M2 | 30.000 Leke

Apartament 2+1 me ballkon totalisht i mobiluar.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, tualet, koridor dhe ballkon.Ne pallat ekzistues, kati i trete i fundit.Pozicioni Lindje-Perendim, i ndricuar dhe i rrahur nga dielli.Shume i aksesueshem me markete, treg, cerdhe, kopesht e shkolla shume afer., 75 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pozicioni Lindje-Perendim

Botuar më 25/04/2023
30.000 leke/muaj

SHTEPI NE SHITJE - ELBASAN, RRUGA 7 MARSI

Lagjia 28 Nentori | 90 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 90 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, Shitet shtepi private, me siperfaqe trualli 360 m2 dhe siperfaqe te shtepise 96 m2,organizimi 2+1.Me certifikate pronesie

Botuar më 25/04/2023
8.000.000 leke

APARTAMENTE ME QERA - RR. FERIT STERMASI

BULEVARDI ZOGU I I | 60 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje dnertese dy kateshe, 60 M2, kati 1, i mobiluar, pershtatet per 1 cift ose 2 vajza.Nuk bashkepunoj me agjenci

Botuar më 25/04/2023
50.000 leke

APARTAMENTE ME QERA - YZBERISHT

Spitali Amerikan 3 | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, 3 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2023
350,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - ISH EKZPOZITA

Prane Trendafilit te Bardhe | 122 M2 | 700 Euro

Jepet me qera hyrje 2+1 per biznese dhe zyra, 122 M2, kati 4, bosh, jepet vetem per zyra, jo per banim

Botuar më 25/04/2023
700,00 euro

APARTAMENTE ME QERA -RRUGA SULEJMAN DELVINA

tek pasticeri Mon Amour | 55 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 55 M2, kati 1, e pershtatshme per zyre/biznes

Botuar më 25/04/2023
35.000 leke/muaj
)