Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA DRITAN HOXHA

Shitet, Apartamenti 2+1, Rr. ''Dritan Hoxha'', Tirane. UNA33845 | 124 M2 | 140.500 Leke

Aura projekt ambicioze nga Lim-Em një kompleks multifunksional i cili ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me një cilësi të lartë jetese. Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja Bruto:124 m2.• Sipërfaqja Neto: 105 m2.•Siperfaqe e Perbashket: 19m2 • Kati 1 banim• Fazë suvatimi.Organizimi:• Ambient ndenje.• Ambient gatimi.• 2 Dhoma gjumi.• 2 Tualete.• Verande., 124 M2, kati 1, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
140.500 leke

SHITET APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: Astir / Unaza e re / Teodor KekoMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/At7eWwshobULmpU47 | 93 M2 | 98.000 Euro

Siperfaqe Neto: 80 m2Siperfaqe BRUTO: 93 m2Kati 7Ashensor: Po2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMe hipotekeMobiluarKondicioner: JoParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: Orientimi: Veri-LindjeID PLM 3267 - € 98000, 93 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
98.000,00 euro

~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 126.5 M2 | 278.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 te Kompleksi Delijorgji.Apartamenti eshte me siperfaqe 126.5 m2.Organizohet ne;Sallon ndenje,Ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,Korridor,2 tualete,2 ballkone.Kompleksi Delijorgji ndodhet ne nje nder zonat me elitare te Tiranes,eshte perfekte per banim ose investim me planimetri perfekte.Disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra., 126.5 M2, Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Botuar më 02/10/2023
278.000,00 euro

$ PERBALL PALLATIT TE BRIGADAVE

SHITET!!! | 168 M2 | 252.000 Euro

Shitet apartament 2+1 perball pallatit te brigadave. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 168.5. Organizohet ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, verande, 2 tualete., 168 M2, kati 6, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
252.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE PRANE PICERI ERA, NE BLLOK NE TIRANE (ID 41211345)

Bllok, prane Piceri Era | 100 M2 | 210.000 Euro

Shitet apartamenti ne pallat te Ri, siperfaqe 100 m² me Hipoteke, kati 3 me ashensor , tualet me dritare , ballkon, orientimi Lindje –Perendim , koridor qe lidhe gjithe dhomat .Shitet 210.000 euro, 100 M2, Property ID : 41211345 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
210.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

Rruga Kongresi i Lushnjes prane Square 21 | 75 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1+2, 75 ??2 i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te nje pallati ekzistues.Apartamenti lirohet me date 9 Shtator.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 75 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 60,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/10/2023
60.000 leke/muaj

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE RRUGEN FERIT XHAJKO NE AFERSI TE ISH-RESTORANT DURRESIT NE TIRANE (ID 41211232)

Prane Ish Restorant Durresit | 125 M2 | 164.000 Euro

Ne rrugen Ferit Xhajko, shitet apartament 2+1+2, siperfaqe 125 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri, me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha paisjet e reja. Apartamenti ofron te gjitha komoditetet. Disponon certifikate pronesie., 125 M2, Property ID : 41211232, www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
164.000,00 euro

~ UNIVERS CITY

OKAZION ME 720 EURO M2 SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE UNIVERS CITY | 90.15 M2 | 64.900 Euro

SUPER OKAZION ME 720 EURO M2!!!Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti ne nje zone te qete per banim me te gjitha facilitetet e mundshme.Apartamenti eshte me sip.90.15 m2.Organizohet ne:sallon ndenje,ambjent gatimi,korridor shperndares,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon., 90.15 M2, Kompleksi Univers City do tju ofroje qetesine, atmosferen relaksuese, sigurine dhe lehtesine.Kompleksi eshte ne ndertim.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 02/10/2023
64.900,00 euro

KOMUNA E PARISIT

LULISHTJA | 120 M2 | 1.000 Euro

APARTAMENTI ESHTE TOTALISHT I RI , I PA BANUAR ME PARE, 120 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
1.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK PAZARI I RI NE TIRANE(ID 42214287)

Pazari i Ri | 160 M2 | 600 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 ne Ndertim te Ri, Kati 5 me ashensor. Siperfaqe 160 m². i mobiluar ne menyre klasike, Ndodhet ne zonen me te kerkuar ne Qender te Tiranes, pamje panoramike nga sheshi Skenderbej. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, korridor, verande, dhe 2 tualete.Jepet me Qera 600 euro ne muaj, 160 M2, Property ID : 42214287 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
600,00 euro
)