Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

ID: Billion2728 | 110 M2 | 105.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nga zonat me te kerkuara ne kryeqytet ne Don Bosko, prane kompleksit fiori di bosko. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetese sa me komode pasi ndodhet shume prane institucioneve arsimore dhe tregetare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor., 110 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto ne nr +355692033500

Botuar më 30/05/2023
105.000,00 euro

TEK BULEVARDI I RI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

ID: Billion2731 | 93 M2 | 138.000 Euro

Tek Bulevardi i Ri , nje nga zonat me te mira dhe shume prane Qendres se Tiranes si dhe Zogut te Zi, ofrojme apartament per shitje ne nje nga rezidencat me te reja ne zone. Rezidenca ofron ambiente banimi te tipologjive te ndryshme , miksuar me ambiente sherbimi dhe poste parkimi nentoke., 93 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Punimet dhe cilesia e kompleksit eshte nga me cilesoret dhe te standarteve bashkekohore. Na kontaktoni +355692033500

Botuar më 30/05/2023
138.000,00 euro

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER QIRA!

ID: Billion2730 | 100 M2 | 350 Euro

Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar. Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare., 100 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ka orientim dhe ndricim optimal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Botuar më 30/05/2023
350,00 euro/muaj

TEK KOMPLEKSI OLIMPIK AMBIENT 2+1+2 ME QIRA!

ID: Billion2727 | 123 M2 | 1.200 Euro

Japim apartament 2+1+2 me qera Tek Rruga e Kososvareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 11 kateshe dhe eshte i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete., 123 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 11, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ofrohet bosh. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500

Botuar më 30/05/2023
1.200,00 euro/muaj

TEK 5 MAJ APARTAMENT 2+1 PER QIRA!

ID: Billion2721 | 75 M2 | 320 Euro

Apartament 2+1 per qera, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Ka prane Qendren Spitalore Universitare"Nene Tereza", Spitalin Amerikan 2 , Universitetin e Mjekesise, Tregun e Medresese dhe akses te shpejte me rrugen kryesore te 5 Majit., 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne katin e trete ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon. Kontaktoni ne +355 692033500.

Botuar më 30/05/2023
320,00 euro/muaj

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!

ID: Billion2723 | 120 M2 | 550 Euro

Ek Liqeni Thate ju ofrojmë me qira një apartament me tipologji 2+1+2 me sipërfaqe 120 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e perbashket sallon dhe kuzhine, ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushtet e nje arredimi cilesor. Ndodhet ne katin e 2-te nje nga pallateve me te mira te zones., 120 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut.Na kontaktoni +355692033500

Botuar më 30/05/2023
550,00 euro/muaj

TEK SHKOLLA E KUQE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

ID: Billion2719 | 97 M2 | 154.880 Euro

Tek Shkolla e Kuqe apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 96.8 m2 ne katin e 3 te te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe nje kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe mundeson te gjitha fasilitetet per nje jetes sa me komode., 97 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Botuar më 30/05/2023
154.880,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES DON BOSKO

Ne fillim te Rruges Don Bosko | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament me siperfaqe 80m2 ,i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje,gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 studio ,1 ballkon si dhe nje tualet ne korridorin shperndares . Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati pa ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare ., 80 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 400 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 30/05/2023
400,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: 5 Komuna Parisit / Kristal Center | 120 M2 | 450 Euro

Me vendndodhje https://goo.gl/maps/fboJQvV4d5NkzDSdASiperfaqe Neto: 120 m2Siperfaqe BRUTO: 120 m2Kati 5Ashensor: Po2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-LindjeID PSS 10651 - € 450 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 120 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro/muaj

RRUGA DURRESIT

pas Ambasades Angleze | 120 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera nje vile 2 kateshe me siperfaqe totale 120 m², 2+1 .Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e gatimi ,2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 oborr eshte i mobiluar.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi 40,000Leke, 120 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 40,000Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 30/05/2023
40.000 leke/muaj
)