Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Kompleksi Turdiu | 113.5 M2 | 125.000 Euro

Shitet Apartament 2+1.Sipërfaqe 113.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri në ndërtim. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjenti gatimit, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe nje ballkon. Momentalisht eshte faze ndertimi. WWW.EVEREST.COM.AL, 113.5 M2

Botuar më 30/05/2023
125.000,00 euro

NE YZBERISH

Tek Kompleksi Derveni | 73 M2 | 70.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 i adoptuar ne 2+1, me Hipoteke. Sipërfaqe 73 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe nje ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 73 M2

Botuar më 30/05/2023
70.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Afer Kompleksit Deliorgjit | 100 M2 | 140.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke. Pallat i ri me ashensor. Sipërfaqe 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin e gatimit, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet, dhe nje ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 100 M2

Botuar më 30/05/2023
140.000,00 euro

UNAZAE RE

Afer Fabrikes Miellit | 90 M2 | 89.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke. Sipërfaqe 90 m2. Pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin e gatimit, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 90 M2

Botuar më 30/05/2023
89.000,00 euro

NE LAPARAKE

Afer Shkolles Aleks Buda | 120 M2 | 120.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke. Sipërfaqe 120 m2. Pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe dy ballkone. WWW.EVEREST.COM.AL, 120 M2

Botuar më 30/05/2023
120.000,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE!

ID: Billion2734 | 120 M2 | 230.000 Euro

Tek Kopshti Zoologjik, ju ofrojme per shitje apartament te tipologjise 2+1+2. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu, ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj., 120 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon edhe nje garazh me 2 poste parkimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500!

Botuar më 30/05/2023
230.000,00 euro

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

ID: Billion2728 | 110 M2 | 105.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nga zonat me te kerkuara ne kryeqytet ne Don Bosko, prane kompleksit fiori di bosko. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetese sa me komode pasi ndodhet shume prane institucioneve arsimore dhe tregetare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor., 110 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto ne nr +355692033500

Botuar më 30/05/2023
105.000,00 euro

TEK BULEVARDI I RI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

ID: Billion2731 | 93 M2 | 138.000 Euro

Tek Bulevardi i Ri , nje nga zonat me te mira dhe shume prane Qendres se Tiranes si dhe Zogut te Zi, ofrojme apartament per shitje ne nje nga rezidencat me te reja ne zone. Rezidenca ofron ambiente banimi te tipologjive te ndryshme , miksuar me ambiente sherbimi dhe poste parkimi nentoke., 93 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Punimet dhe cilesia e kompleksit eshte nga me cilesoret dhe te standarteve bashkekohore. Na kontaktoni +355692033500

Botuar më 30/05/2023
138.000,00 euro

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER QIRA!

ID: Billion2730 | 100 M2 | 350 Euro

Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar. Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare., 100 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ka orientim dhe ndricim optimal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Botuar më 30/05/2023
350,00 euro/muaj

TEK KOMPLEKSI OLIMPIK AMBIENT 2+1+2 ME QIRA!

ID: Billion2727 | 123 M2 | 1.200 Euro

Japim apartament 2+1+2 me qera Tek Rruga e Kososvareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 11 kateshe dhe eshte i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete., 123 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 11, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ofrohet bosh. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500

Botuar më 30/05/2023
1.200,00 euro/muaj
)