Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “DURRESIT”

p.42, mbrapa Bar Brilant | 91 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati I, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar me 13/09/2018
75.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

brenda ne Rezidence | 105 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 105 M2, kati 2, i mobiluar, e rregulluar, jepet per afat te gjate. 6 muaj parapagim

Botuar me 13/09/2018
450,00 euro

PRANE OXHAKUT DHE AMBULANES NR.10,

hyrje ne rruge kryesore, | 140 M2 | 119.000 Euro

Shitet apartamenti ndertes e re e viteve te fundit, me pamje xhami nga rruga kryesore. Me çertifikat pronesie, kati 2, 140 M2, Arredim totalisht i ri. Kati dyte i godines. Parkim nga para dhe pas nderteses. I pershtatshem per banim dhe biznese te ndryshme. Kjo oferte eshte vetem per 2 jave.

Botuar me 13/09/2018
850,00 euro/m2

TEK FRESKU, KOMPLEKSI KOTORI,

ne pallat te ri, | 108 M2 | 75.600 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 2

Botuar me 13/09/2018
700,00 euro/m2

RR. "BARIKADAVE",

prane shkolles Lidhja Prizrenit, | 80 M2 | 8.000 Leke

Kerkohen vajza per ndarje qeraje, ap.2+1, 80 M2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, Jepet vetem per familjare.

Botuar me 12/09/2018
8.000 leke/person

RRUGA SIRI KODRA

mbrapa nenstacionit elektrik , ne fund te bulevardit te ri | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 12/09/2018
20.000 leke/muaj

RRUGA SIRI KODRA ,

mbrapa nenstacionit elektrik | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ,, 85 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 12/09/2018
20.000 leke/muaj

LAGJA CLIRIMI

Mbrapa klubit ish bullices | 80 M2 | 11.300.000 Leke

Shtepi perdhese 2+1 ,me toke truall 400 m katror, 80 M2, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, vendparkim, oborr, gjendja: e mire

Botuar me 12/09/2018
11.300.000 leke

RRUGA E KAVAJES

mbrapa Kishes Katolike, pallati 2 nga rruga kryesore. Rrugica Mujo ulqinaku | 116 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 116 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, jepet per te huaj

Botuar me 12/09/2018
350,00 euro

ZOGU I ZI

qatar center | 97 M2 | 8390.5 Euro

Shitet 2+1, 97 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 12/09/2018
86,50 euro/m2