Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1, RRUGA E DURRESIT

Rruga E Durresit | 91 M2 | 72.500 Euro

Apartamenti ndodhet tek rruga e Durrësit pranë gjimnazit “Qemal Stafa” Apartamenti është I pozicionuar në katin e 1 banim, me sipërfaqe totale 91 m2. Apartamenti disponon orientim jug-lindje-perëndim, ka dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambjent ndenjie •Ambjent gatimi •2 Dhoma gjumi •Tualet • Ballkon Detaje të tjera: •I pamobiluar •Pallat I ndërtuar në vitin 2000, 91 M2, 3 ambjente, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/08/2018
72.500,00 euro

PERBALLE ME SHKOLLEN PETRO NINI NE RRUGEN MARGARITA TUTULANI

Ne Tirane te Re | 103 M2 | 140.000 Euro

Okazion . Shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + ambjent gatimi me vete. Kati 6. Pallat i ri me hipoteke , ndertimi i vitit 2012. Punime shume cilesore. Apartament i kompletuar me cdo gje. Me kondiconer ne cdo ambjent , dhomat e gjumit me parket, 103 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 07/08/2018
140.000,00 euro

RR. “BARDHYL”, P. 16,

prane Raifaisen bank, | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, sip, 80 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 07/08/2018
30.000 leke

NË ZONËN E FRESKUT

në rrugën e “Teleferikut” | 86 M2 | 56.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Teleferikut”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 86m2. Apartamenti ka orientim veri-perëndim dhe disponon dokumentcion të rregullt hipotekor . Apartamenti disponon •Ambjent ndenjie •Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi •2 tualete (njëri me dritare) •Ballkon Detaje të tjera • I mobiluar • I investuar •Me ashensor, 86 M2

Botuar më 07/08/2018
56.000,00 euro

TEK TREGU ELEKTRIK

Prane rruges se Elbasanit | 76 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2 dhome + soxhorno . Kati 4. Pallat i ri i vitit 2015. Me hipoteke karabinaje. Punime shume cilesore. Apartament Iikompletuar me cdo gje te re, 76 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 07/08/2018
65.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT 2

Ne Rezidence | 140 M2 | 98.000 Euro

Okazion . Shitet apartament dublex , i perbere nga 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete + dhome barderobe. Kati 4 dhe 5. Pallat i ri i sapoperfunduar. Punime shume cilesore, 140 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 07/08/2018
98.000,00 euro

YZBERISHT

ne qender | 100 M2 | 47.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, me hipoteke

Botuar më 07/08/2018
47.000,00 euro

SHKODER

lagjia Perash | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2

Botuar më 07/08/2018
25.000 leke

AMBASADA RUMUNE

shume prane saj | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 1, i mobiluar, pershtatet per 1 cift

Botuar më 07/08/2018
22.000 leke

TEK HIPOTEKA

mbrapa shkolles Harry Fultz | 111.5 M2 | 87.000 Euro

Okazion: Shitet apartament 2 dhoma+ soxhorno+ 2 tualete. Kati 2. Pallat i ri me hipoteke. Punime shume cilesore. Apartamenti bosh me kundrabufe te re, 111.5 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 07/08/2018
87.000,00 euro