Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI NE SHITJE - SELVIA, PRANE GJIMNAZIT PARTIZANI

Selvia, prane gjimnazit Partizani | 102 M2 | 127.000 Euro

Shesim apartament 2+1+2 tek Selvia, prane gjimnazit Partizani.Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ndertuar ne vitin 2012.Apartamenti organizohet nga korridor i bollshem i cili ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, dy tualetet, ballkon i madh, dhome ndenje dhe kuzhine., 102 M2

Botuar më 22/11/2021
127.000,00 euro

SHITJE, ID 4121143, APARTAMENT 2+1, BRRYLI, RRUGA ARKITEKT KASEMI

Brryli, Rruga Arkitekt Kasemi, prane restorant Triss | 120 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 120 m2, hipotek, kati 2 i banimit, ashensor, shitet bosh, 2 tualete, ballkon, orientim me diell., 120 M2, Property ID : 4121143 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/11/2021
100.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN MYSLYM SHYRI PRANE BAR IKONA NE TIRANE (ID 4129188)

Ne rrugen Myslym Shyri prane Bar Ikona, | 87 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqa 87 m², kati 6 i funidt (papafingo) ne nje pallat ekzistues. Organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet i madh me dritare, koridor shperndares te dhomave. Gjendja, per tu rikinstruktuar.Cmimi 87000 Euro., 87 M2, Property ID : 4129188 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/11/2021
87.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA 5 MAJI, PRANE CONCORD CENTER

Rruga 5 Maji, prane Concord Center | 107 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament tek Rruga 5 Maji, ngjitur me Concord Center.Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi me vete, 2 ballkone, tualet. 2 kondicioner.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte i investur dhe i mobiluar.Orientimi Jug-Lindje.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 107 M2

Botuar më 22/11/2021
84.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - ASTIR, PRANE 2 ROTONDOVE

Astir, prane 2 rotondove | 94 M2 | 75.000 Euro

Shesim apartament 2+1 ne Astir , prane 2 rotondove.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar, me 2 ashensore, i ndertuar ne vitin 2015.Ka siperfaqe totale 94 m2 .Eshte i organizuar ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine, 2 dhomat e gjumit , njera prej te cilave me tualet dhe ne tualetin e dites. Ka dhe ballkon i cili e ka daljen nga kuzhina, 94 M2

Botuar më 22/11/2021
75.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 22/11/2021
105.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE - OXHAKU

Oxhaku | 85 M2 | 70.000 Euro

Apartament me organizim 2+1 dhe siperfaqe 85 m2 tek Oxhaku.Apartamenti ka nje dhome ndenje te mobiluar dhe te investuar, 2 dhoma gjumi, dhe kuzhine te organizuar me vete, gjithashtu dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te nje pallati ekzistues.Afer me te gjitha facilitetet e mundshme dhe nje nder zonat me te qeta te Tiranes.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 85 M2

Botuar më 22/11/2021
70.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA 5 MAJI, PRANE CONCORD CENTER

Rruga 5 Maji, prane Concord Center | 107 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament tek Rruga 5 Maji, ngjitur me Concord Center.Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi me vete, 2 ballkone, tualet. 2 kondicioner.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte i investur dhe i mobiluar.Orientimi Jug-Lindje.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 107 M2

Botuar më 22/11/2021
84.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - BRRYLI

Brryli | 73 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Brryl. Siperfaqja e apartamentit eshte 73 m2, kati 4 , ndertim ekzistues.Apartamenti organizohet ne ambient ndenje, gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.Orientimi Veri-Jug-Perendim.Apartamenti jepet i mobiluar dhe ka nje organizim perfektAL23553KONTAKTO 0692542490, 73 M2, 1 banjo

Botuar më 22/11/2021
80.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 22/11/2021
105.000,00 euro
)