Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE QENDER TE TIRANES PRANE SHESHIT “SKENDERBEJ” (ID 42214298)

Qender, prane "Sheshit Skenderbej” | 92 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri te viteve te fundit, siperfaqe 92 m², kati 8 me ashensor, mobilim i ri i paperdorur, sistem kondicionimi qendror Chiller, tualet dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me diell.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne ( I shtruar me pllaka mermeri, grilat me buton, dritaret dopioxham, mobiljet te gjitha prej druri, tavani varur..., 92 M2, Property ID : 42214298 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
116.471 leke

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK RRUGA KAVAJES PRANE GLOBE NE TIRANE (ID 42214307)

Rruga Kavajes prane Globe | 95 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 95 m², kati 10 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 450 euro, 95 M2, Property ID : 42214307 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
52.412 leke

ASTIR

Pallati Aml | 75 M2 | 48.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1., 75 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Për më shumë informacion na kontaktoni!

Botuar më 01/02/2023
48.000 leke/muaj

DON BOSKO

Prane Xhamise | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati 2 i nje vile bosh me k/bufe , zona e kerkuar dhe e favorshme, ambjent i bollshem, 90 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh

Botuar më 01/02/2023
30.000 leke

APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRUGA E KAVAJES PRANE KISHES KATOLIKE NE TIRANE (ID 42214310)

Rruga e Kavajes prane Kishes Katolike | 115 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne katin e trete te nje Vile, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 115 m², cdo dhome me kondicioner, e gjithe shtepia me parket, tualet, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 550 euro, 115 M2, Property ID : 42214310 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
64.059 leke

APARTAMENTE ME QERA - BRRYLI

Ngjitur me Martenitetin e ri | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat ekzistues, 80 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 01/02/2023
40.000 leke/muaj

SHALLVARET

PALLATI BORA | 88 M2 | 40.000 Leke

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1, 88 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 01/02/2023
40.000 leke/muaj

???JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1??

??Jordan Misja rrugica Vangjel Gjikondi | 100 M2 | 35.000 Leke

??Vile??Kati 1?? Ashensor jo??Siperfaqa bruto:100m2 ??Organizohet: ??? Sallon dhe ambjent gatimi ??? Dhoma gjumi 2???Ballkon 1??Tualete 1??Ofrohet ??E mobiluar si ne foto ??Parket jo???Pllake po??Ne gjendje te mir??Ka kubatur te rregulltCmimi: 35000 L. 1 qera 1garanci [ ID LM 447], 100 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
35.000 leke/muaj

RR NDRE MJEDA

ISH PARKU AUTOBUZAVE | 88 M2 | 450 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1, 88 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 01/02/2023
52.412 leke/muaj

???JEPET APARTMENT 2+1 ME QERA ?? ?? RRUGA TEODOR KEKO,

, tek Oasis | 107 M2 | 370 Euro

???Jepet Apartment 2+1 me qera ?? ?? Rruga Teodor Keko, tek Oasis?? Pallat i ri??Kati 2?? Ashensor po??Siperfaqe 107??Organizohet: ??Dhoma gjumi 2??Sallon + Guzhine ??Tualete 2??? Ballkon ??Ofrohet ??Si ne foto ??Parket jo???Pllake po???Kondicioner po?? Ka kubatur te rregullt Cmimi: 370 euro/ muaji + 1 garanci [ID KB 124], 107 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
43.094 leke/muaj
)