Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PALLATI ME SHIGJETA

BULEVARDI BAJRAM CURRI | 128 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2, 128 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 22/11/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E LIQENIT AFER KOPESHTIT BOTANIK NE TIRANE (ID 4121326)

Liqeni, afer Kopeshtit Botanik, | 116 M2 | 250.000 Euro

Shitet Aprtament 2+1 ndertim i ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, e gjithe shtepia me parket, punime gipsi me led, mur me zbukurime guri sistem ngrohje ne cdo dhome , siperfaqe 116 m², kati i 4 me ashensor, 2 tualete me dritare dhe me vaske, 2 ballkone, orientim me diell, shitet bashke me parkimin te perfshier ne cmim, hapsira e parkimit eshte 12 m². Shitet 250000 euro i diskutueshem, 116 M2, Property ID : 4121326 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/11/2021
250.000,00 euro

QERA, ID 4229080, APARTAMENT 2+1, BLLOK, RRUGA IBRAHIM RUGOVA, TIRANE

Bllok, prane Librit Universitar, rruga Ibrahim Rugova | 80 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati i 2, pallat egzistues, mobiluar ne menyre moderne, apartamenti eshte i perbere nga koridori, salloni, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, tualeti, 2 Tv, sistem ngrohje ne dysheme. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar. Cmimi 600 euro, 80 M2, Property ID : 4229080 www.dremalbania.al

Botuar më 22/11/2021
600,00 euro

GREEN CITY

UNAZE E RE | 102 M2 | 350 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2 BOSH VETEM ME KUZHINE PER BANIM OSE ZYRE, 102 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 22/11/2021
350,00 euro/muaj

KOMPLEKSI MANGALEM,ALI DEMI

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE KOMPLEKSI MANGALEM,ALI DEMI | 103.7 M2 | 77.775 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendodhje te Kompleksi Mangalem,Ali Demi.Apartamenti eshte me siperfaqe 103.7m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~2 tualete~ballkon.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone te shkelqyer me vendodhje perfekte.Kompleksi eshte ndertim i ri i vitit 2020-2021.Per me shume detaje na kontaktoni!SIP, 103.7 M2

Botuar më 22/11/2021
77.775,00 euro

ASTIR

BAR OSLO | 100 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2, 100 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 22/11/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE BLLOK, PRANE CREDINS BANK NE TIRANE (ID 42211104)

Ne Bllok, prane Credins Bank, | 138 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 138 m², kati 4 me ashensor, sistem kondicionimi chiller, 2 tualete, ballkon, kuzhine me vete, depo, orientim me diell.Jepet me qera 650 euro, 138 M2, Property ID : 42211104 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/11/2021
650,00 euro

APARTAMENT ME QERA - TEK SELVIA ID: BILLION1311

Selvia | 105 M2 | 400 Euro

Tek Selvia apartament 2+1+verande per qira..Ka siperfaqe 105m2; eshte i organizuar ne dy dhoma, nje tualet dhe dy ballkone spacioz dhe nje verande.Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore etj. Cmimi 400 euro., 105 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, etj.Per informacione me te detajuara na kontaktoni ne ne+355692033500

Botuar më 22/11/2021
400,00 euro/muaj

OKAZION! APARTAMENT NE SHITJE - TEK VASIL SHANTO ID: BILLION1323

Rruga Muhamed Gjollesha | 63 M2 | 93.000 Euro

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Vasil Shanto.Apartamenti qe ofrojme ne shitje ndodhet ne katin e pare.Ka nje siperfaqe prej 63m2. Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor shperndares ,sallon i bollshem se bashku me kuzhinen, me pas 2 dhomat e gjumit dhe 1 tualet. Apartamenti ka organizim perfekt., 63 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Botuar më 22/11/2021
93.000,00 euro

BULAVARDI ZOG I

Perballe Ministrise se Drejtesise | 81 M2 | 400 Euro

Apartament per qira te rruga Dervish Hatixhe, blv Zogu i pare. Ndodhur ne nje pallat te ri , kati i 3 , i sapo perfunduar.Apartament eshte i organizuar ne soxhorno + ambjent gatimi, 2 dhome gjumi, tualet , ballkon.Eshte pjese e nje kompleksi te ri ne ate zone dhe me shume sherbime.Per nje vizite ne prone na kontaktoni., 81 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/11/2021
400,00 euro/muaj
)