Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FUSHA E AVIACIONIT

Tirane | 95 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, ne Fusha e Aviacionit.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.Ka ambjente komode, me ndricim natyral.Apartamenti ka mobilim te mire, bashkekohor, 95 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare Real Home!

Botuar më 04/05/2021
40.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PAZARI I RI

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PAZARI I RI | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1 tek Pazari i Ri. ka nje sip prej 80 m2 . ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe te mirembajtur. Organizohet nga salloni , kuzhina , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Per me shume informacion na kontaktoni., 80 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 04/05/2021
40.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

Prane Medresese, Brenda Unaze | 59 M2 | 59.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat Ekzistues, i Rikonstruktuar komplet, orientim me diell L-J-P, ( Hipoteke), kati 4 ( jo i fundit ), sip 59 m2, Apartamenti organizohet nga nje soxhorno per ndenje plus aneks gatimi, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi te madhe,tualet me dritare, ballkon, bosh, 2 kondicioner, dritaret me grrila, e sapo shtruar me parket cilesor AC4. Cmimi 59.000 Euro., 59 M2, ID:119252

Botuar më 04/05/2021
59.000,00 euro

NE QENDER

Te Tiranes Prane Piaces | 95 M2 | 124.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, mobiluar, kati 2 me ashensor, siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner, me internet te instaluar. Cmimi 124000 €., 95 M2, ID:221954

Botuar më 04/05/2021
124.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Kompleksit Halili | 115 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, pa Hipoteke, me kontrate porosie, mobiluar, kati 8 me ashensor, siperfaqe 115 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 115000 €., 115 M2, ID:121809

Botuar më 04/05/2021
115.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane Kishes Ortodokse | 95 M2 | 93.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipotek, bosh i pa mobiluar, kati 2 , siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 93000 €., 95 M2, ID:129255

Botuar më 04/05/2021
93.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Prane Gjimnazit Andon.Z Cajupi | 97 M2 | 74.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, mobiluar, kati 6 pa ashensor, siperfaqe 97 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone, eshte e shtruar me parket . Cmimi 74000 €., 97 M2, ID:121811

Botuar më 04/05/2021
74.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

Prane Ministrise Se Drejtesise | 70 M2 | 330 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, mobilim i ri, kati 5 me ashensor, siperfaqe 70 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 330 €., 70 M2, ID:221961

Botuar më 04/05/2021
330,00 euro/muaj

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

Rezidenca Kodra E Diellit 1 | 100 M2 | 700 Euro

Jepet me Qera Dublekes 2+1, i mobiluar, mobilim bashkohor, siperfaqe 100 M2. Dubleksi eshte i organizuar ne katin 0 me soxhorno per ndenje dhe gatim, oborr, tualet,ndersa kati i 1 me 2 dhoma gjumi, garderobe me vete, tualet, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 700 €., 100 M2, ID:221967

Botuar më 04/05/2021
700,00 euro/muaj

MINE PEZA

Prane Rajonit Nr.3 | 74 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 2, siperfaqe 74 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar, eshte e shtruar me parket. Cmimi 285 €., 74 M2, ID:219122

Botuar më 04/05/2021
285,00 euro/muaj
)