Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE BAR BOHEMI, NE TIRANE (ID 4121759)

Astir, afer bar Bohem | 114.1 M2 | 85.575 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 114.1 m² total me kontrate poroie, kati 8 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje (soxhorno) se bashku me guzhinen, 2 dhoma gjumi, njera matrimoniale dhe tjetra me krevate teke, 2 tualete, ballkon, koridor shperndares per dhomat, shitet i mobiluar, orientimi i hyrjes eshte me drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites., 114.1 M2, Property ID : 4121759 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2021
85.575,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE LIQENI I THATE NE TIRANE (ID 4121760)

Liqeni i Thate, Rruga Peti | 120 M2 | 135.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 120 m² total (106 m2 i brendshem) me Hipoteke, kati 1 (i dyti nga toka), apartamenti shitet i mobiluar, eshte i organizuar ne 1 soxhorno se bashku me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete secila me dritare, 2 ballkone, e gjithe hyrja eshte e shtruar me parket, mobilimi eshte i ri, kondicioner ne cdo ambient, orientimi me diell. Shitet 135.000 Euro, 120 M2, Property ID : 4121760 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2021
135.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN NJAZI MEKA NE AFERSI TE MINISTRISE SE MBROJTJES NE TIRANE (ID 4121772)

Ne rrugen Njazi Meka ne afersi te Ministrise se Mbrojtjes | 92 M2 | 86.500 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqe totale 92 m² ( 82.11 m² ne hipoteke), kati 5 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, koridor shperndares te dhomave. Orientimi jug.Cmimi 86500 Euro, 92 M2, Property ID : 4121772 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2021
86.500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE FRESK, PRANE RESTORANT FRESKUT NE TIRANE (ID 4121773)

Ne Fresk, prane Restorant Freskut | 87 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 87 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor (jo i fundit), tualet me dritare, dhomat e gjumit me parket, i mobiluar, ballkon, orientimi me diell.Shitet 55000 euro, 87 M2, Property ID : 4121773 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2021
55.000,00 euro

OKAZION KLERING ALI DEMI, RRUGA BAJRAM CURRI, APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE (ID 4121765)

Ne Zonen Ali Demit | 117.37 M2 | 100.249 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2,perbehet nga 2 dhoma gjumi, soxhiornom 2 tualate, ballkon.siperfaqe 98.55 m² te (brendeshme) 117.37 m² totali. Shitet 100249 Euro., 117.37 M2, Property ID : 4121765 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2021
100.249,00 euro

OKAZIONE KLERINGU (OXHAKU) KOMPLEKSI (MIRABELLA) APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE PLUS DHE GARAZHE NE -1 (ID 4121751)

Prane spitalit 5 (Oxhaku), Tek kompleksi MIRABELLA | 98.9 M2 | 79.120 Euro

Shiten apartamente ne nje kompleks me punime super cilesore me nje planimetri dhe orientim shume te mire. Ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes, me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete!!! Cmimi 800 Euro m² per Apartamente, cmimi 450 Euro m² per Garazhe. Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!, 98.9 M2, Property ID : 4121751 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2021
79.120,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1

Kati 3Adresa : Shkoz | 80 M2 | 40.000 Euro

Pallat i ri Siperfaqa 80 m2 / Totale Organizohet :- Sallon dhe Guzhine - 2 Dhoma Gjumi- 1 Tualete- 1 BallkonOfrohet: . BOSH. Gjendje shume e mire • Me ParketCmimi : 40,000 EuroID MXh 075, 80 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2021
40.000,00 euro

JEPET APARTAMENT 2+1 RRUGA TEFTA TASHKO TE MINISTIA E JASHTME

Rruga Tefta Tashko te ministia e jashtme | 92 M2 | 400 Euro

Me qera Siperfaqe 92 m2 Organizohet: .Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1banjo. . 1 Ballkon .kati 5 banim Ofrohet: . Mobiluar. Gjendje shume e mire. Zone e qete. Pallat e ri • Me pllake Ashensor Cmimi : 400 euro 1 qera + 1 garanciVI 048, 92 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/11/2021
400,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E ASTIRIT PRANE BAR UNIVERS NE TIRANE (ID 4121771)

Ne zonen e Astirit prane bar Univers | 96.1 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqe totale 96.1 m² (90.1 m² neto), kati 6 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe, 2 dhoma gjumi, nje ballkon i madh, 2 tualete. Orientim me diell. Shitet pjeserisht i mobiluar.Cmimi 83000 Euro, 96.1 M2, Property ID : 4121771 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2021
83.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK SHALLVARET

Jepet me qera apartament 2+1 tek shallvaret | 100 M2 | 400 Euro

Me siperfaqe 100 m2 kati 2Organizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhome gjumi•1 tualet •1 ballkonOfrohet:• BOSH pa k/bufe• Ne kushte shume te mira •pa ashensor•kondicionerCmimi qera: 400euro +1 qera garanciID BS-127, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/11/2021
400,00 euro
)