Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES, TEK KRYQEZIMI I 21 DHJETORIT

prane postes | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 130 M2, kati 3, i mobiluar, ne kushte bashkekohore, drita & uje 24 ore

Botuar më 03/08/2020
35.000 leke

INSITUT, PRARNE UNIVERSITETIT BUJQESOR,

ne pallat te ri | 95 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, me ballkon, ap. bashkohor.

Botuar më 03/08/2020
27.000 leke

TEK BRRYLI

jepet me qera 2+1 | 86 M2 | 32.000 Leke

E kompletuar, kati IV, 86 M2, pa ashensor.

Botuar më 03/08/2020
32.000 leke

RRUGA E DURRESIT

Perballe Shkolles''Qemal Stafa'' | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1,te Rruga e Durresit,prane sherbimeve te shumta publike dhe private,ne afersi me qendren.Apartamenti karakterizohet nga organizim dhe mobilim shume te mire.Apartament me drite dhe ndricim natyral dhe tejet komod.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!, 85 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/08/2020
350,00 euro/muaj

RR.RRAPO HEKALI, PRANE NJESISE ADMINISTRATIVE NR 13

Rr.Rrapo Hekali, prane Njesise Administrative nr 13 | 84 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 84 m² (78 m2) me Hipoteke, kati 4 me ashensor tualete , dhomat e gjumit me parket i mobiluar ne menyre moderne, punime ekstra gipsi, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet e mobiluar orientimi me diell., 84 M2, Property ID :4121418 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/08/2020
75.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe Poliklinikes Zoja e Keshillit te Mire, Intesa San Paolo | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, pallat i ri 14 katesh, buze rruge, Hyrja mbi ish kati i 4, Ap. me sallon te madh, 2 dhoma, i mobiluar me pajisje moderne, kondicioner, tel, internet., 90 M2, Preferohen te huaj

Botuar më 03/08/2020
450,00 euro

RRUGA DON BOSKO, PRANE VIVA MARKET

Rruga Don Bosko, prane Viva market | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 90 m², kati i 5 me ashensor, korridor, kondicioner, 2 tualete me aspirim, ballkon, orientim me diell., 90 M2, Property ID : 4221819 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/08/2020
35.000 leke

21 DHJETORI

prane shkolles Sabaudin Grabiani | 115 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 prane 21 dhjetorit , pallat i ri me pamje, i pa mobiluar vetem me kondrabufe,ne nje pallat te ri dhe te mirembajtur, 115 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/08/2020
35.000 leke/muaj

FRESK AFER RESTORANT FRESKUT

Fresk afer Restorant Freskut | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 90 m² , me Hipoteke, kati 5 me ashensor tualete , ballkon i madh , koridor qe lidhe gjithe dhomat,pjeserisht i mobiluar , orientimi me diell., 90 M2, Property ID : 4121417 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/08/2020
65.000,00 euro

21-DHJETORI, TEK KOMPLEKSI KONTAKT

21-Dhjetori, tek Kompleksi Kontakt | 80 M2 | 105.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 80 m² me Hipoteke, kati 4 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar., 80 M2, Property ID : 4121416 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/08/2020
105.000,00 euro
)