Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA IBRAHIM RUGOVA

Shallvaret | 76 M2 | 120.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+ 2 ne katin e 3-te nje ndertese ekzistuese tek La Volia, perballe Taiwan. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje si dhe me kuzhine 1 banjo , nje ballkon dhe nje korridor. I gjithe apartamenti eshte I shtruar me parket., 76 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/02/2021
120.000,00 euro

21 DHJETORI

prane Shkolles Sabaudin Gabrani | 80 M2 | 350 Euro

21-Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, prane shkolles Sabaudin Gabrani, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 80 m2, kati i 5 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, kondicioner, tualet, ballkon.Jepet me qera 350 Euro ne muaj., 80 M2, 1 banjo

Botuar më 24/02/2021
350,00 euro/muaj

DON BOSKO

rruga Muzaket | 87 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 87 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci Imobiliare "Chic Home"

Botuar më 24/02/2021
35.000 leke/muaj

JEPET 2+1 ME QERA 90M2 ,KE RRUGA LETI PRANE LIQENIT

Jepet 2+1 me qera 90M2 ,ke rruga leti prane liqenit | 90 M2 | 400 Euro

Jepet 2+1 me qera 90M2 ,ke rruga leti prane liqenitOrganizohet: • ambjent gatimi dhe sallon te perbashket•2 dhoma• 1 ballkon•1 tualet Ofrohet:• i mobiluar• ne kushte shume te mira• kondisionerCmimi: 400€ID FI 030, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 24/02/2021
400,00 euro

ALI DEM

Tirane | 92 M2 | 66.024 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, te ndertuar me teknikat me te fundit, me arkitekture bashkekohore, sistem kapot, ambjente te termoizoluara. Ka hapesira te bollshme, ndricim natyral, i ekspozuar nga rrezet e diellit ne pjesen me te madhe te dites, orjentim juglindje-perendim. Apartamenti eshte, 92 M2, 5 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne zone te qete dhe me mundesi te shumta zhvillimi. Cmimi (720 euro m2). Per me shume informacione Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 24/02/2021
66.024,00 euro

PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI,

ne nje zone shume te mire | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, i mobiluar, hyrje e kompletuar. Preferohen familjare.

Botuar më 24/02/2021
30.000 leke

PRANE RING CENTER

rruga Muhamed Gjollesha | 120 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, totalisht i mobiluar me arredim bashkekohor, 120 M2, kati 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci Imobiliare "Chic Home"

Botuar më 24/02/2021
450,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

prane Medreses | 86 M2 | 320 Euro

Rruga e Dibres, prane Medresese, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 86 m2, kati i 4 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, ballkon, kondicioner, tualet. Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket.Jepet me qera 320 euro ne muaj., 86 M2, 1 banjo

Botuar më 24/02/2021
320,00 euro/muaj

ALI DEM

Tirane | 103.5 M2 | 74.520 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, te ndertuar me teknikat me te fundit, me arkitekture bashkekohore, sistem kapot, ambjente te termoizoluara. Ka hapesira te bollshme, ndricim natyral, i ekspozuar nga rrezet e diellit ne pjesen me te madhe te dites, orjentim juglindje-perendim. Apartamenti eshte, 103.5 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Pallati ndodhet ne zone te qete me mundesi te shumta zhvillimi. Apartamenti eshte i paisur me hipoteke. Cmimi (720 euro m2). Per me shume informacione Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 24/02/2021
74.520,00 euro

PRANE HIPOTEKES

rruga Panorama | 98 M2 | 135.000 Euro

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ,me hipoteke ndodhet ne pallat te ri me ashensor,ndertim i vitit 2020.Apartamenti eshte i arreduar ne kushte bashkekohore,i shtruar i gjithi parket, 98 M2, kati 05, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare "Chic Home"

Botuar më 24/02/2021
135.000,00 euro
)