Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK KODRA E PRIFTIT SHTEPI PRIVATE PER QERA !

ID: Billion2714 | 85 M2 | 220 Euro

Tek Kodra e Priftit kemi shtepi private per qera. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundeshme si spitale, kopshte ,shkolla ,markete ,dhe institucione financiare.Eshte nje zone qe po zhvillohet me nje vrull shume te shpejte si per banim ashtu edhe per biznes., 85 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Shtepia jepet e mobiluar pjeserisht me kundrabufe ,ose e mobiluar por me nje cmim tjeter ne baze te kerkesave te klientit .Na kontaktoni +355692033500.

Botuar më 30/05/2023
220,00 euro/muaj

TEK ISH PARKU APARTAMENT 2+1 PER QERA!

ID: Billion2715 | 80 M2 | 550 Euro

Në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë tek ish parku , ju ofrojmë me qira një apartament 2+1. Me një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi., 80 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ka orientim optimal, gjë që e bën atë të ndriçuar nga dielli në pjesën më të madhe të ditës.Kontaktoni +355692033500.

Botuar më 30/05/2023
550,00 euro/muaj

ASTIR

TE BAR OSLO | 120 M2 | 40.000 Leke

JEPET ME QIRA 2+1+2, 120 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 30/05/2023
40.000 leke/muaj

ASTIR

RRUGA TEODOR KEKO | 95 M2 | 450 Euro

JEPET ME QIRA 2+1, 95 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro/muaj

ASTIR VERO KAFE

RRUGA LONI LIGORI | 90 M2 | 350 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1, 90 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 30/05/2023
350,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE QENDER PRANE PROKURORISE SE PERGJITHSHME (ID 4121903)

Qender, prane Prokurorise se Pergjithshme | 101.47 M2 | 193.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 + 2 TualeteKati 5 ne Pallat te Ri cilesor me ashensor, siperfaqe 101.47 m² (93.67 m² me hipoteke)Organizohet : Korridor Shperndares, Sallon Ndenieje me Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, BallkonPozicionohet ne zemer te Tiranes , zone e kerkuar, opsion per Garazh per 4 Makina siperfaqe 60 m²me cmim ekstra.Cmimi 193000 Euro, 101.47 M2, Property ID : 4121903 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
193.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Rruga Islam Alla | 79 M2 | 450 Euro

Jepet me qira Apartament 2+1 ,tek fillimi i rruges Islam Alla nga ana e Myslym Shyrit.Apartamenti eshte me siperfaqe te vogel , i organizuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno,1 tualet dhe ballkon.Pallat i mirmbajtur.Per me teper detaje kontaktoni., 79 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

PRANE RING CENTER | 96 M2 | 450 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1, per video kontaktoni ne whatsapp, 96 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro/muaj

ASTIR TEK BAR RETURN

RR.LONI LIGORI | 75 M2 | 300 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1, 75 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 30/05/2023
300,00 euro/muaj

OASIS RESIDENCE ASTIR

RR.TEODOR KEKO | 102 M2 | 380 Euro

JEPET ME QIRA 2+1 BOSH PER ZYRE !, 102 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 30/05/2023
380,00 euro/muaj
)